Нова версія nHealth (листопад 2018)


Шановні користувачі програми NHealth!

На початку листопада вийшла нова версія програми – 4.1.125, у якій були зроблені наступні доопрацювання:

— можливість вказувати знижку у гривнях;

— змінена форма запису первинного пацієнта;

— виправлена помилка сортування пацієнтів, чиї прізвища починаються на українські літери Є, І, Ї;

— виправлена помилка з обмеженою кількістю шаблонів УЗД-досліджень;

— з’явилась можливість змінити дату огляду/діагнозу;

— оптимізований процес постановки діагнозу.

А тепер більш детально про ці доопрацювання:

Знижка у гривнях.

Було зроблено доопрацювання, яке дозволяє вказувати знижку у гривнях, а не у %, як було раніше. Для цього при створенні рахунку у вікні було додано поле, де можна вказати знижку у гривнях. Програма сама перераховує вказану знижку по відношенню до маніпуляцій, що були виконані (пропорційно) та видає оновлену вартість процедур з урахуванням цієї знижки. Наприклад, якщо у рахунку 2 процедури вартістю 100 і 200грн відповідно, и ви надаєте знижку 60 грн пацієнту, то програма перерахує вартість процедур з урахуванням знижки і перша процедура буде коштувати 80 грн, а друга – 160. Також можна одночасно працювати зі знижками у гривні та відсотках.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зміна форми запису первинного пацієнта.

Був розроблений зручний інструмент для запису пацієнтів – у налаштуваннях програми (шестерня у правому верхньому куті) у закладці «Картки пацієнтів» та підзакладці «Картка пацієнта» з’явились налаштування форми запису на прийом, де можна вказати, які поля форми запису будуть обов’язковими та на якому з них буде встановлено автофокус (активний курсор у заданому полі). Наприклад, якщо вказати обов’язковими Прізвище, Ім’я, Телефон, то саме ці поля будуть відмічені  обов’язковими (*) і при запису пацієнта на прийом саме їх необхідно буде заповнити.

Помилка сортування пацієнтів, чиї прізвища починаються з українських літер Є, І, Ї.

Була виправлена дана помилка, тепер сортування відбувається спочатку по латинській абетці (A-Z), потім по кирилиці (А-Я), внаслідок чого пацієнт Іванов тепер не буде йти у переліку пацієнтів перед пацієнтом Автомоновим, як було раніше. Також було виправлене сортування у закладці «Кадри» та в ОЛАПі.

Обмежена кількість шаблонів УЗД-досліджень.

Раніше у програмі не можна було внести більше 10 шаблонів УЗД-досліджень, тепер е обмеження було зняте і ви можете занести у програму стільки шаблонів УЗД-досліджень, скільки знадобиться вам у роботі.

 

Зміна дати огляду/діагнозу.

Раніше не було можливості змінити дату огляду/діагнозу, зараз така можливість з’явилась, що дозволяє за необхідності змінити дату.

 

Оптимізація процесу постановки діагнозу.

У минулих версіях необхідно було обирати протокол (вводити його) і у полі Діагноз дублювати його – вводити ще раз. У новій версії з’явилась оптимізація, яка дозволить зекономити час – під час вибору протоколу. Обравши протокол, поле Діагноз заповниться автоматично. Якщо обрати ще один протокол, то буде додано ще один діагноз. За необхідності очистити поле діагнозів – можна натиснути кнопку «Очистити» або виділити непотрібний текст і видалити його вручну.

Наступний вихід релізу запланований на грудень 2018 року.

Дякую за увагу!