Нова версія «NHealth 4.11.135 — січень 2019


Шановні користувачі програми nHealth!

Ось і вийшов перший реліз в 2019 році. До нього увійшли наступні доопрацювання і виправлення:

— Чек термопринтера обрізає суму

— Не працює друк рекомендацій в курсі лікування

— Знижка в грошах в КР не враховується в nHealth

— Запис первинного пацієнта

— У фільтрах смс немає бігунка прокрутки

— Відображення з/п асистентів в «Бюджеті»

— Український алфавіт в nHealth

— Роздруківка відомостей ЗП

— Знімки в УЗД обстеження

— Чому не змінюється дата

 

А тепер більш докладно про ці доробки і виправлення.

Чек термопринтера обрізає суму: в програмі є можливість друкувати чеки через термопринтер. У більш ранніх версіях програми була проблема, що на деяких моделях термопринтера обрізалася частина чека, так як не всі дані потрапляли в зону друку, що було пов’язано з тим, що друк через термопринтери був зроблений під певну модель. У новій версії була зроблена доробка, яка дозволяє розширити / звузити зону друку чека. Для цього заходимо в налаштування програми (шестерня), вибираємо закладку Каса і там знаходимо поле «Максимальна ширина друку чека». Типовим встановлено значення 300. Якщо при друку дані в чеку обрізаються, потрібно збільшити це значення, зберегти настройку, перезапустити програму і ще раз надрукувати чек. Крім цього була додана можливість «Друкувати / Чи не друкувати логотип клініки в чеку». Раніше щоб логотип не друкувати необхідно було прибирати його з розділу «Загальні відомості про клініку», що призводило до того, що логотип не друкували і в іншої документації. Тепер вимиканням відповідної галочки ви відкидаєте друк логотипу клініки в чеку.

 

 

Не працює друк рекомендацій в курсі лікування: в попередній версії виявилася проблема, що не працює друк рекомендацій в курсі лікування. У новій версії ця помилка була усунена. Тепер Ви можете роздрукувати рекомендації і віддати їх пацієнтові.

 

Знижка в грошах в КР не враховується в nHealth: була виправлена ​​помилка з доопрацювання, яка вийшла в минулому релізі (4.1.125). Помилка була пов’язана з тим, що при вказівці нульової знижки в грошах відбувався збій і касовий реєстратор не міг надрукувати чек. У новій версії помилка була усунена, тепер при вказівці нульової знижки чеки друкуються.

Запис первинного пацієнта: був розроблений зручний інструмент для запису пацієнтів — в настройках програми (шестерня в правому верхньому куті) в закладці «Картки пацієнтів» і підзакладці «Картка пацієнта» з’явилися настройки форми запису на прийом, де можна вказати, які поля для форми запису будуть обов’язковими і на якому з полів буде встановлений автофокус (активний курсор в заданому полі). Наприклад, якщо вказати обов’язковими Прізвище, Ім’я, Телефон, то саме ці поля будуть відмічені обов’язковими і при запису пацієнта на прийом саме їх потрібно буде обов’язково заповнити.

 

У фільтрах смс немає бігунка прокрутки: була виправлена помилка в фільтрах смс, яка полягала в тому, що якщо в клініці працює дуже багато лікарів, то список лікарів зміщував вікно для відправки смс в масову розсилку нижче і не можна було почати відправку. Тепер же зроблений бігунок для переміщення у вікні масової розсилки, крім того додана опція «Згорнути список лікарів».

Відображення з/п асистентів в «Бюджеті»: в модулі керівника в закладці бюджет раніше не відображалася зарплата асистентів. Зараз цей недолік був виправлений, додано поле, де відображається зарплата асистентів.

Український алфавіт в nHealth: Була усунена дана помилка, тепер сортування відбувається спочатку за латинським алфавітом (A-Z), потім по кирилиці (А-Я), внаслідок чого пацієнт Іванов не йтиме в списку пацієнтів перед пацієнтом Автомонова, як було раніше. Також було виправлене сортування в закладці «Кадри» і в ОЛАПі.

Роздруківка відомостей ЗП: доробка, яка набрала найбільшу кількість голосів у голосуванні на нашій сторінці в фейсбуці. Суть доопрацювання в наступному — в модулі керівника в закладці «Управління зарплатами» і підзакладці «Лікарі / Асистенти» є можливість будувати звіт по зарплатам лікарів або асистентів. Але не було можливості роздруківки цієї відомості. Тепер така можливість з’явилася. У відомість виводяться наступні дані: ім’я лікаря / асистента, пацієнти цього лікаря, процедури (прихід, витрати по факту, дохід), розрахунок ЗП (сумарний відсоток — скільки заробив лікар згідно його процентній ставці за виконані процедури; ставка — фіксована ставка лікаря / асистента (її може не бути); ЗП — сума відсотків і ставки), прибуток клініки з даного лікаря — різниця Доходу і зарплати лікаря. Крім того при побудові звіту враховуються витрати на матеріали, знижки при розрахунку, витрати по факту. Також для побудови відомості можна враховувати тільки ті рахунки, які оплачены быльше, ніж на певний відсоток.

Знімки в УЗД обстеження: доробка була зроблена в зв’язку з тим, що при друку висновка в нього додавалися всі знімки, прив’язані до цього висновку. Зараз же можна вибирати, які саме знімки потрібно надрукувати. Для цього в списку знімків, прикріплених до обстеження, ставимо галочки тільки на тих, які потрібно роздрукувати в висновку.

Крім того була серйозно перероблена форма створення шаблонів УЗД-досліджень. Для цього заходимо в Клініка / Дослідження / УЗД. Там натискаємо на плюс. У вікні можна вставити текст шаблону (як раніше), але можна натиснути на «Додати питання до тесту» і вказати порядковий номер питання, варіанти відповіді і тип відповіді (текст, галочка і т.д.). Після додавання всіх питань до шаблону натискаємо Зберегти і потім при виборі типу УЗД дослідження, якщо вибрати цей шаблон, то відкриється форма шаблону, яку ви створили з усіма полями і варіантами відповідей.

 

Чому не змінюється дата: Раніше не було можливості змінити дату огляду / діагнозу, зараз така можливість з’явилася, що дозволяє при необхідності поміняти дату.

 

 

 

 

Наступний вихід релізу заплановано на лютий 2019 року.

Дякую за увагу!