Нова версія NHealth 4.22.021 — листопад 2020
|
Шановні користувачі програми!
Вийшла нова версія програми 4.22.021 (реліз за листопад 2020 року). До неї увійшли наступні доопрацювання:
1. Видача зп лікарю з прив’язкою до цінника, % / ₴ — застосування до всієї теки з процедурами;
2. Винести закладку «Табель праці» в обліківку адміністратора;
3. Опис роботи — процедура з цінника;
4. Страхові рахунки;
5. Списання великих партій матеріалів (оптимізація);
6. Вакцинація (2й етап).
А тепер детальніше про доопрацювання:
1. Як відомо, у програмі є опція видачі зп з прив’язкою до процедур прайс-листа клініки. Незручність цього метода полягала в тому, що коли у теці прайс-листа знаходиться багато процедур, доводилось для кожної процедури вказувати % або сумму у гривні, яку має отримувати лікар. Це займало занадто багато часу. Зробили доопрацювання, що дозволяє вказувати % або суму у грн, для всієї теки, після чого по кожній процедурі буде проставлено це значення. Якщо ж для якоїсь процедури у теці треба проставити інше значення, то достатньо зайти в теку, і для конкретної процедури проставити значення, що відрізняється від стандартного значення для всієї теки. Крім цього, як і раніше є можливість додатково вказати фіксовану ставку лікаря.
2. Для того, щоб адміністратори клініки мали змогу працювати з табелем праці, у якому фіксується кількість відпрацьованих годин співробітниками клініки, було зроблено доопрацювання, яке дозволяє бачити цей табель працівникам клініки з будь-яким типом облікового запису, якщо зроблено відповідне налаштування у адміністраторі системи. Раніше доступ до цього табеля мали тільки керівники клініки з директорським типом облікового запису у модулі керівника. Зараз можна надати доступ до табеля праці через Довідники – Клініка — Адміністратор системи – Права – Адміністратор – Показати закладку «Табель праці». Якщо ця позначка увімкнена, у користувача буде доступ до табеля у Адміністратор – Табель праці.
3. При записі пацієнта на прийом з‘явилась можливість в описі роботи вказувати процедури, які треба зробити пацієнту. Дане доопрацювання було зроблено, оскільки досить часто пацієнти звертаються до клініки, коли їм треба зробити наперед відому процедуру, наприклад, рентген. В такому разі, коли адміністратор клініки робить запис пацієнта на прийом, в полі опис роботи треба з прайс-листа клініки вибрати процедуру, яку треба зробити пацієнту. Для того, щоб даний функціонал працював, потрібно увійти в налаштування (шестерня) Календар – Додаткові – «Процедури у запису пацієнта». Коли ця відмітка проставлена, у полі Опис роботи з’являється «+» на жовтому фоні, натиснувши на який відкривається прайс-лист клініки, з якого можна перетягнути потрібну процедуру(и). Автоматично відбувається попередня вартість виконання процедур. Кількість процедур можна збільшувати або зменшувати (якщо перетягнули 2 однакові процедури, то вони розмістяться в один рядок з відміткою, що таких процедур дві). В разі, якщо запис пацієнта на прийом копіюється, то процедури з опису роботи автоматично переносяться у новий запис, а далі їх можна розширити чи видалити зайві.
При наведенні на запис пацієнта в органайзері відображається інформація про процедури, що мають бути виконані з їх вартістю. При записі пацієнта через Візард – поле Опис роботи працює таким самим чином. Аналогічно працює запис на прийом через натискання на кнопку «+» в органайзері.
Під обліковим записом лікаря у розкладі лікаря на день відображається перелік процедур, що мають бути виконані пацієнту.
4. Страхові рахунки. У разі якщо у пацієнта є страховий поліс, то при створенні рахунка є можливість провести платіж як страховий. Для цього у вікні створення рахунку ставимо відмітку, що платіж є страховим. При цьому, гроші які будуть внесені у цьому вікні будуть вважатись, як внесені від пацієнта. Наприклад, якщо рахунок був на 890 гривень, а поліс пацієнта перекриває 500грн, то 390 грн мають бути сплачені пацієнтом. При цьому пацієнт потрапляє у боржники на 500грн, а при надходженні грошей від страхової їх можна буде внести з прив’язкою до цього рахунку. Робимо це через кнопку внести гроші навпроти потрібного рахунку і вказуємо 500грн, страхові гроші, безготівковий розрахунок.
Якщо перейти у закладку Каса, то там побачимо, що 390 грн були внесені як гроші від пацієнта, а 500, як страхові гроші. У закладці страхові компанії ми бачимо, скільки грошей було внесено пацієнтами, а скільки має надійти від страхових, а також стовпчики До сплати і Залишок.
Окрім цього, хочу звернути увагу, що у разі видалення рахунка на касі, тепер є можливість одним кліком обрати всі оплати по цьому рахунку для видалення або обрати тільки ті оплати, які потрібно видалити.
5. Була зроблена оптимізація у списанні великої кількості матеріалів (більше 1500 одиниць). Тепер списання відбувається корректно.
6. Вийшло доопрацювання модуля вакцинація. Нагадаю, на першому етапі була можливість створити препарат-вакцину у довіднику ліків модуля Склад, вказати серію та термін придатності, додати вакцину на склад. На другому етапі додалась можливість проводити вакцинацію через курс лікування. Для цього у прайс-лист додаємо процедуру, у яку у розділ матеріали вносимо вакцину. Є другий варіант, безпосередньо у курсі лікування у будь-яку послугу додати розхідний матеріал. І в першому, і в другому випадку такі вакцинації потрапляють у вакцинальну картку пацієнта (меню Пацієнт – тип картки «»Вакцинальна картка) як процедурні вакцинації. Важливий момент – в обох випадках у курсі лікування потрібно деталізувати дані про вакцинацію, вказавши серію вакцини. Термін придатності вакцини підтягнеться автоматично. Окрім цього можна зробити історичну вакцинацію через вакцинальну карту пацієнта. Для цього натискаємо на кнопку «Додати вакцинацію» у меню, що знаходиться з правого боку або натискаємо правою кнопкою миші у вакцинальній карті і обираємо пункт меню «Створити запис про вакцинацію». У вікні, що відкрилось обираємо вакцину, вказуємо серію, дату вакцинації та примітки (за необхідності). Після натискання Додати у вакцинальній карті з’явиться новий запис про вакцинацію.
Серед дрібних правок хочеться звернути увагу на такі:
а) зневадили помилку у модулі списання, якщо для користувача вказується тільки один підрозділ (не відбувалося подальших завантажень кабінетів, складів, лікарів — висіла завіса завантаження);
б) виправили посилання для інструктажу зі створення графіків лікарів;
в) виправили невідповідну поведінку переходів при табуляції (для введення моб. телефону в картці пацієнта);
г) виправили ваду збереження самостійної нульової (за замовчуванням Терапія) спеціяльності для процедур з прайсу клініки;
д) додали можливість вибору всіх / зняття вибору оплат у вікні видалення рахунку (типово всі вибрані).
Дякую за увагу. Приємного користування програмою.