Медична інформаційна система nHealth (Здоров’я Нації)


 


Помірні ціни на базовий функціонал МІС nHealth: 80 грн/міс.
До пакету входить:
1. Підключення до системи eHealth
2. Виписка: електронних рецептів, направлень, лікарняних в кабінеті лікаря.

Уточнюйте деталі у менеджера! Телефон для довідок: 0800 33 51 82

Все почалося у 2008-му під час захисту спільної дипломної роботи двома студентами ММІФ КПІ. Тоді наша кафедра телемедицини співпрацювала з компанією InterSystems (лідером світової інформатизації охорони здоров’я) і ми зайняли призове місце на міжнародному конкурсі в США. Після чого в 2010му було засноване перше власне підприємство і розпочато розробку МІС, використовуючи ліцензійні інструменти Cache та Adobe AIR.

За ці 15 років маємо багато напрацювань в т.ч. Електронна медична картка, диспансеризація, онлайн запис на прийом, смс / viber нагадування про візит, CRM, інтеграція з Binotel та Asterisk, протоколи лікування ICPC-2, власний DICOM сервер, кейси з повністю безпаперовими офісами (медичний документообіг), інтеграцію каси с фіскальними реєстраторами, HR модуль з підключенням до біометричних систем, декілька режимів керування зарплатою мед. персоналу, бізнес-аналітику, бюджет з урахуванням всіх фактичних та запланованих витрат, списання матеріалів, страхові компанії та мобільні додатки. Якщо необхідно підписати з пацієнтом інформовану згоду на лікування, то nHealth може автоматично генерувати шаблон для педіатрії в залежності від налаштувань та віку пацієнта.  Турбота та високий рівень сервісів для пацієнта. Підтримка міжнародних стандартів медичних даних. Управлінське списання матеріалів та наявність доступних інтеграцій з бухгалтерським ПЗ. Можливість динамічного формування статистичних звітів. Обмін даними між робочими місцями у реальному часі. Регламентовано швидка реакція технічної підтримки. МІС має онлайн та оффлайн версії. В обох випадках може використовуватись наш датацентр з високим uptime та помірними цінами. Отримано експертний висновок ТЗІ  та атестат відповідності КСЗІ.

ТОВ «Роял Інтеграція» є пре-кваліфікованим партнером Європейського банку реконструкції та розвитку, який бере на себе 50% відшкодування вартості впровадження програмного продукту задля забезпечення 100% автоматизації на стороні замовника.

Співвідношення комерційних до некомерційних закладів охорони здоров’я в нас дуже значне. Лише 10% від загальної кількості (800 клінік та кабінетів) є проекти з впровадженням. І лише 1% НКП. Останнім часом він поступово зростає за рахунок співпраці держави з бізнесом.

Однією з наших ключових переваг є щире ставлення до пацієнта. Всі розмови пишуться, не буває такого, що на стаціонарні телефони було зайнято або неможливо додзвонитись. Є можливість підключення активної форми зворотного зв’язку з сайту або форми онлайн запису на прийом. Після чого пацієнт може отримати СМС нагадування про візит, або про плановий профілактичний огляд, що, безумовно, є турботою, та зберігає вже існуючих пацієнтів саме у вашій базі.

Наша система була однією з найперших експертних МІС, з документообігом якої медичний заклад пройшов акредитацію МОЗ. Тобто на робочому місці лікаря нічого не потрібно писати від руки. Система повністю автоматично підказує всі поля з довідникової частини або згідно протоколу лікування, одразу після уточнення діагнозу.

Як уже було вказано вище, до нашої ЕМК можна приєднати результати інструментальних досліджень у форматі DICOM. Поставляємо власний VDW сервер, маємо досвід міграції даних з інших сховищ. Крім того, все це можна роздрукувати у зручному для пацієнта форматі теж одним кліком.

 

 

Якщо говорити про облік господарських операцій, то в нас також є власний досить потужний фінансовий модуль, який дозволяє працювати з будь-якою первинною документацією та відправляти всю звітніть у податкову. Окрім інтеграції нашої МІС з 1с, також пропонуємо вже готові вигрузки в її альтернативу ERP систему odoo. Наприклад інвентаризацію (Складський облік) або модуль індексації заробітної плати для бухгалтерії.

Також для фінансового менеджера є важливі наші модулі капітаційної звітності (Додаткові, не лише ті, які працюють разом з електронними контрактами НСЗУ), Бюджет медичного закладу, та Бізнес-Аналітика

Однією з ключових переваг є вбудована OLAP система. За допомогою цього модуля керівник або лікар-статист можуть отримати зріз накопиченої в системі інформації у будь якій площині. Користувач самостійно обирає стовпчики по вертикалі, та рядки по горизонталі, обирає місяць який його цікавить, компонує дані через зручний інтерфейс і експортує в XLS або інші табличні файли для друку.

Стосовно можливості перенесення декларацій з іншої МІС. Для цього потрібно лише зареєструватися в системі з нашою технічною підтримкою. Власне, яка теж є однією з конкурентних переваг. Ми використовуємо сучасні ліцензійні інструменти для максимально оперативної підтримки користувачів і це одна з причин чому до нас переходять з інших МІС.

Впровадження МІС згідно методології відбувається більше ніж 6 місяців. Якщо мова йде тільки про eHealth, то набагато швидше, зазвичай 7 днів.

 

Оскільки ми від самого початку медичної реформи максимально підтримуємо дорожню карту ДП «Електронне здоров’я» (станом на сьогодні підключені до усіх існуючих модулів), а також у МІС nHealth реалізовані інструменти комунікації з пацієнтом про які розповідає Ольга Петрова (Медичний Тренінговий Центр) на наших семінарах, обов’язково плануємо наступні розробки:

 

👉 травень 2018. Новий режим модуля Керівника. Теги файлового менеджера. Додаткові зручності сервісу капітації — 4.11.096

 

👉 червень 2018. Нова версія для заключення декларацій

 

👉 липень 2018. Додаткова інформація про запис на прийом. Напівавтоматичне списання. Інтероперабельність МІС.

 

Також через нашу МІС вже можливо заключити договір з НСЗУ. Свідченням чого є відповідний документ MIS testing commission protocol 08 — 4.11.099

 

👉 серпень 2018. Модуль Лабораторія. Інтеграція з odoo. Побажання лікарів щодо пришвидшення процесу підписання декларацій — 4.11.105

 

👉 вересень 2018. Капітаційні звіти з НСЗУ. Локальне формування звітів для кожного лікаря. Автоматичний перехід на нові вимоги щодо безпеки eZdorovya

 

👉 жовтень 2018. Робота з фіскальним реєстратором через QR-код. Таргетування для СМС Модуля. Друк локально збереженої форми декларації

 

👉 лютий 2019. Реєстрація аптек. Реорганізація ЗОЗ. Електронні контракти.

 

👉 2020. Медичний епізод ICPC-2. Електронний рецепт. Електронні медичні записи та направлення. Абонементи відвідування дитячої амбулаторії. Інтеграція з ЛІС TerraLab.  Інтеграція з Beecardia

 

👉 2021 Інтеграційні рішення щодо поєднання всіх продуктів власної розробки nHealth / ImPerio., ПІС – пацієнтська інформаційна система та Особистий кабінет пацієнта (ПІС). Мобільний додаток.

👉 2022 Перехід на відпуск рецептурних лікарських засобів за електронним рецептом, Валютні процедури, Інтеграція з DepositSign, Інтеграція коробочної версії із мережевою версією nHealth (eHealth), Внесення COVID-19 вакцинації, що була зроблена закордоном.

👉 2023 Медвисновки 2.0, Доступ до ЕМЗ, Керування конкурентними ліцензіями з кабінету керівника, Реабілітація, Вироби медичного призначення

👉 2024 ЕМЗ Стаціонар 2.0, Телемедицина. Детальніше