Медична інформаційна система nHealth (Здоров’я Нації)


Все почалося у 2008-му під час захисту спільної дипломної роботи двома студентами ММІФ КПІ. Тоді наша кафедра телемедицини співпрацювала з компанією InterSystems (лідером світової інформатизації охорони здоров’я) і ми зайняли призове місце на міжнародному конкурсі в США.

Після чого в 2010му було засноване перше власне підприємство і розпочато розробку МІС, використовуючи ліцензійні інструменти Cache. Але ринок тоді був не готовий до коробочних систем і довелося створити власну платформу на зразок Adobe LiveCycle DS. Саме тому Vikisoft nHealth розповсюджується безкоштовно відтоді і до сьогоднішнього дня.

За ці 9 років маємо багато напрацювань в т.ч. Електронна медична картка, диспансеризація, онлайн запис на прийом, смс / viber нагадування про візит, CRM, інтеграція з Binotel та Asterisk, протоколи лікування ICPC-2, власний DICOM сервер, кейси з повністю безпаперовими офісами (медичний документообіг), інтеграцію каси с фіскальними реєстраторами, HR модуль з підключенням до біометричних систем, декілька режимів керування зарплатою мед. персоналу, бізнес-аналітику, бюджет з урахуванням всіх фактичних та запланованих витрат, списання матеріалів, страхові компанії та мобільні додатки. Якщо необхідно підписати з пацієнтом інформовану згоду на лікування, то nHealth може автоматично генерувати шаблон для педіатрії в залежності від налаштувань та віку пацієнта.  Турбота та високий рівень сервісів для пацієнта. Підтримка міжнародних стандартів медичних даних. Управлінське списання матеріалів та наявність доступних інтеграцій з бухгалтерським ПЗ. Можливість динамічного формування статистичних звітів. Обмін даними між робочими місцями у реальному часі. Регламентовано швидка реакція технічної підтримки. МІС має онлайн та оффлайн версії. В обох випадках може використовуватись наш датацентр з високим uptime та помірними цінами. Отримано експертний висновок ТЗІ від 4го червня 2019 року №958 у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України.

ТОВ «Роял Інтеграція» є пре-кваліфікованим партнером Європейського банку реконструкції та розвитку, який бере на себе 50% відшкодування вартості впровадження програмного продукту задля забезпечення 100% автоматизації на стороні замовника.

Співвідношення комерційних до некомерційних закладів охорони здоров’я в нас дуже значне. Лише 10% від загальної кількості (800 клінік та кабінетів) є проекти з впровадженням. І лише 1% НКП. Останнім часом він поступово зростає за рахунок співпраці держави з бізнесом.

Однією з наших ключових переваг є щире ставлення до пацієнта. Всі розмови пишуться, не буває такого, що на стаціонарні телефони було зайнято або неможливо додзвонитись. Є можливість підключення активної форми зворотного зв’язку з сайту або форми онлайн запису на прийом. Після чого пацієнт може отримати СМС нагадування про візит, або про плановий профілактичний огляд, що, безумовно, є турботою, та зберігає вже існуючих пацієнтів саме у вашій базі.

Наша система була однією з найперших експертних МІС, з документообігом якої медичний заклад пройшов акредитацію МОЗ. Тобто на робочому місці лікаря нічого не потрібно писати від руки. Система повністю автоматично підказує всі поля з довідникової частини або згідно протоколу лікування, одразу після уточнення діагнозу.

Як уже було вказано вище, до нашої ЕМК можна приєднати результати інструментальних досліджень у форматі DICOM. Поставляємо власний VDW сервер, маємо досвід міграції даних з інших сховищ. Крім того, все це можна роздрукувати у зручному для пацієнта форматі теж одним кліком.

Якщо говорити про облік господарських операцій, то в нас також є власний досить потужний фінансовий модуль, який дозволяє працювати з будь-якою первинною документацією та відправляти всю звітніть у податкову. Окрім інтеграції нашої МІС з 1с, також пропонуємо вже готові вигрузки в її альтернативу ERP систему odoo. Наприклад інвентаризацію (Складський облік) або модуль індексації заробітної плати для бухгалтерії.

Також для фінансового менеджера є важливі наші модулі капітаційної звітності (Додаткові, не лише ті, які працюють разом з електронними контрактами НСЗУ), Бюджет медичного закладу, та Бізнес-Аналітика

Однією з ключових переваг є вбудована OLAP система. За допомогою цього модуля керівник або лікар-статист можуть отримати зріз накопиченої в системі інформації у будь якій площині. Користувач самостійно обирає стовпчики по вертикалі, та рядки по горизонталі, обирає місяць який його цікавить, компонує дані через зручний інтерфейс і експортує в XLS або інші табличні файли для друку.

Стосовно можливості перенесення декларацій з іншої МІС. Для цього потрібно лише зареєструватися в системі з нашою технічною підтримкою. Власне, яка теж є однією з конкурентних переваг. Ми використовуємо сучасні ліцензійні інструменти для максимально оперативної підтримки користувачів і це одна з причин чому до нас переходять з інших МІС.

Впровадження МІС згідно методології відбувається більше ніж 6 місяців. Якщо мова йде тільки про eHealth, то набагато швидше, зазвичай 7 днів.

Слідкуйте за новинами на нашому каналі у фейсбуці.

Безкоштовна тріальна версія

Особистий кабінет пацієнта (ПІС) зараз знаходиться на стадії розробки

Оскільки ми від самого початку медичної реформи максимально підтримуємо дорожню карту ДП «Електронне здоров’я» (станом на сьогодні підключені до усіх існуючих модулів), а також у МІС nHealth реалізовані інструменти комунікації з пацієнтом про які розповідає Ольга Петрова (Медичний Тренінговий Центр) на наших семінарах, обов’язково плануємо наступні розробки: