Атестат відповідності КСЗІ


Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації  надала нам Атестат відповідності, що наша MIC забезпечує захист інформації відповідно до вимог нормативних документів з технічного захисту інформації.

 

Завдяки атестату відповідності КСЗІ, nHealth можемо гарантувати своїм клієнтам захист інформації від несанкціонованого доступу, захист конфіденційної інформації, аудит та протоколювання дій користувачів, контроль за цілісністю даних та ін.

Всю  інформацію ми зберігаємо на «хмарному» сервері GigaCloud атестованому на відповідність вимогам Комплексної Системи Захисту Інформації (КСЗІ) Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

 

GigaCloud – український хмарний оператор, що використовує  IaaS (інфраструктуру як сервіс) на базі різних технологічних платформ для корпоративних клієнтів, малого і середнього бізнесу. Та є досить довго нашим партнером, що виправдовує нашу довіру.

 

Також нагадуємо Вам, що 4-го червня 2019 року МІС nHealth отримала експертний висновок щодо технічного захисту інформації з рівнем гарантій коректності їх реалізації Г-2. Експертний висновок затверджений Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

 

Та здійснили впровадження в комп’ютерну систему найкращих засобів технічного захисту інформації для забезпечення максимальної безпеки Ваших даних:

 

• надійний захист інформації від несанкціонованого доступу;
• надійний захист конфіденційної інформації;
• постійне протоколювання дій користувачів;
• постійне протоколювання системних подій;
• постійний контроль за цілісністю даних та компонентів системи;
• постійне використання засобів криптографічного захисту інформації;
• використання засобів накладання електронно-цифрового підпису.

З експертним висновком ТЗІ можна ознайомитись тут.