Нова версія NHealth 4.11.200 — січень 2020
|
Шановні користувачі програми Здоров’я нації!
Вийшов новий реліз програми, у який увійшли наступні виправлення та доопрацювання:
— Відмітка СМС у помічнику запису на прийом (візард);
— Геотаргетинг;
— Каса за день;
— Оптимізація каси (швидкість роботи з модулем);
— Витрати на матеріали;
— Шаблони odt плану лікування.
— Дрібні доопрацювання.
А тепер більш детально про ці доопрацювання.
1. У попередніх версіях програми при записі через помічник запису візард (коли запис робив лікар) не проставлялась галочка для смс (нагадування про візит). У зв’язку з цим, адміністраторам клініки доводилось заходити у такі записи і проставляти галочку для відправки смс з нагадуванням про візит. У новій версії у форму запису через візард було додано поле, де можна зробити відмітку чи потрібно пацієнта повідомити про візит, тобто лікар при записі пацієнта на прийом може запитати чи потрібно тому нагадати про візит смскою і якщо так, то проставити галоку у відповідному полі. Окрім того, якщо редагувався запис на прийом, галочка смс злітала, а в новій версії цю проблему було усунуто.
2. Після заборони використання яндекс карт виникла проблема з функцією визначення місця проживання пацієнта на мапі міста (якщо заповнена адреса у картці пацієнта). Було зроблено доопрацювання, яке дозволяє користуватись даною функцією через гугл-мапи. Для того, щоб місцезнаходження пацієнта було визначено і відображено у Модуль керівника – Аналітика – Геотаргетинг треба, щоб була коректно заповнена адреса пацієнта (Країна, область, населений пункт, район, адреса) у картці пацієнта (меню Пацієнти, подвійний клік на пацієнті, розділ «Основне»). Також потрібно на сервері запустити завдання на оновлення даних про адресу пацієнта. Якщо все налаштовано вірно, то у закладці Геотаргетинг – ви матимете змогу побачити всіх своїх пацієнтів на мапі.
3. Доопрацювання для заборони переглядати касу більше ніж за один день. Для того, щоб увімкнути цю опцію потрібно в Адміністраторі системи увійти у користувача, якому хочемо обмежити доступ, увійти у розділ Каса і там поставити галочку «Прибрати можливість бачити касу за попередні дні». Зберігаємо налаштування, тепер при переході у меню Каса – Рахунки користувач буде бачити рахунки і касу тільки за поточний день.
4. Довгоочікуване доопрацювання, що пов’язано зі швидкістю роботи модуля Каса. Коли в касі за день назбирується багато рахунків, то ця закладка дуже довго підвантажується. Після зробленого доопрацювання, сторінка Каси відображається набагато швидше. Для більш швидкої роботи потрібно увійти у налаштування (коліщатко у правом верхньому куті), перейти у закладку Каса і обрати «Режим швидкої роботи», «Динамічне підвантаження рахунків» та вказати, скільки рахунків відображати одночасно (оптимальне значення 5-10). Після застосування цих налаштувань при переході у касу буде відображатись та кількість рахунків, яку ви вказали, для того, щоб побачити інші рахунки потрібно прокрутити коліщатко миші вниз або вгору. Тоді відбудеться підвантаження наступної вказаної кількості рахунків.
5. У новій версії при побудові зарплатної відомості є можливість рахувати витрати на матеріали. Для цього потрібно, щоб у процедурах, що виконуються були прописані матеріали, що використовуються при виконанні процедур. Тоді при виконанні таких процедур буде відбуватись підрахунок матеріалів, що були використані. Можна провести напівавтоматичне списання у модулі Склад (створити видаткову накладну). А в модулі керівника у розділі Управління зарплатами в разі, якщо проставлена галочка «Показати витрати на матеріали», у стовпчику Витрати – Матеріали будуть відображені витрати матеріалів (вартість матеріалів). Відображення витрат можна деталізувати. Спочатку показує суму витрат по кожному лікарю, можна подивитись витрати по всім пацієнтам («розгорнути» лікаря), а також по кожній окремій процедурі («розгорнути» пацієнта).
6. У попередній версії була проблема з друком шаблонів у форматі odt для плану лікування. В новій версії ю проблему усунули, шаблони друкуються коректно.
7. Перелік дрібних доопрацювань: 1. змінена піктограма друку форми 025. Тепер на ця піктограма називається 025, а не 043 як було раніше. 2. З’явилась можливість копіювати шаблони медичних оглядів у Довідники – Консультативний висновок – Медичний огляд. Наприклад, якщо у вас створений шаблон медичного огляду лікаря-терапевта, а вам необхідно створити ще один схожий шаблон огляду, потрібно обрати шаблон огляду, який потрібно клонувати і натиснути на кнопку «Копіювати», після цього автоматично створиться копія Медичного огляду з назвою Огляд лікаря-терапевтаКопія. Також можна обрати шаблон огляду і натиснути ctrl+C на клавіатурі, або натиснути правою кнопкою на шаблоні огляду і обрати пункт копіювати. Після цього натискаємо ctrl+V на клавіатурі або натискаємо правою кнопкою і обираємо «Вставити» — результатом буде створення копії шаблону огляду. 3. У вікні постановки діагнозу відбулись наступні зміни: зріст пацієнта вказується з точністю до міліметру (наприклад, 175.5 см), вага пацієнта вказується з точністю до грама (наприклад, 12.543 кг), змінено порядок відображення полів: Скарги, Анамнез, Шаблон дослідження, Рекомендації, Призначені препарати, Діагноз, Шаблон. 4. Було виправлено відображення відміток у шаблоні дослідження після друку документа.
Дякую за увагу!