Нова версія NHealth 4.11.207 — березень 2020


<< зміни у версії 4.11.200

зміни у версії 4.11.212>>

Шановні користувачі програми Здоров’я нації!

Вийшов новий реліз програми, у який увійшли наступні виправлення та доопрацювання:

1. Виправлення графіків лікарів;
2. Розсилка смс із навігаційної панелі;
3. Дрібні виправлення у лійці продажів;
4. Геотаргетинг (виправлення);

А тепер детальніше про ці доопрацювання:

1. Довгоочікуване доопрацювання графіків лікарів вийшло у новій версії. У попередній версії графіків не було можливості використовувати одночасно декілька графіків лікарів, точніше – у разі, якщо лікарю створювали декілька графіків, використовувався тільки останній. Через цю проблему доводилось створювати багато правил в одному графіку, що було дуже незручно. У новій версії ви можете створювати декілька графіків лікарю одночасно (наприклад, можна створити графіки на кожен місяць року), а вже в графіку у правилах вказати, на якій зміні у які дні працює лікар. Крім того з’явилась опція робити графік «поточним», тобто, якщо ви встановили мітку, що даний графік є поточним, цей графік буде використовуватись для запису пацієнтів на прийом. Якщо ж ви створили графік на рік вперед, але запис на півроку вперед у вас не працює у клініці, то достатньо зняти мітку, що графік є поточним і запис на прийом на ті місяці буде недоступним.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. У новій версії була полагоджена розсилка смс із навігаційної панелі – в Органайзері з правого боку знаходиться панель навігації, де можна дивитись іменинників за сьогоднішній день. Якщо ви не відправляєте смс з привітаннями всім пацієнтам, а тільки певному переліку пацієнтів, то інструмент з надсилання смс з привітаннями у бічній панелі навігації максимально вам підходить. Для відправки СМС ви маєте обрати іменинника, якого хочете привітати і натиснути «Надіслати привітання»(конверт SMS). Програма видасть попередження, що у вас не має бути налаштована автоматична відправка смс-привітань, бо тоді ця смска з привітанням буде повторною. Текст привітання береться із шаблону привітання (налаштування (шестерня) – СМС – кнопка SMS). Надсилання смс з привітанням можливе як всім іменинникам (кнопка «Надіслати всім»), так і окремим іменинникам.

 

 

 

3. У лійці продажів був змінений переклад фільтрів. Тепер з назви фільтрів можна зрозуміти, що робить і для чого призначений той чи інший інструмент.

 

 

4. В попередній версії вийшло доопрацювання інструменту Геотаргетинг, який за адресою, вказаною у картці пацієнта відзначав на мапі місце, де мешкає пацієнт. У разі, якщо адреса пацієнта змінювалась, то відбувалося занулення координат місця, де мешкає пацієнт. У новій версії це було виправлено, тепер при зміні місця проживання мітка, де мешкає пацієнт переноситься у нову точку на мапі.

Наступний реліз запланований на середину квітня.

Дякую за увагу.