Нова версія NHealth 4.22.001 — липень 2020


<< зміни у версії 4.11.225

зміни у версії 4.22.005>>

Шановні користувачі програми!

Вийшла нова версія програми 4.22.001 (реліз за липень 2020 року). До неї увійшли наступні доопрацювання:
1. Дотати змінну ПІБ у шаблон плану лікування.
2. Налаштування диспансеризації.
3. Посилання на базу знань про диспансеризацію.
4. Внутрішні переміщення по складу.
5. Інтеграція з Beecardia.
А тепер детальніше про доопрацювання:
1. У шаблоні плану лікування не заповнювалось поле лікар. Після доопрацювання це поле заповнюється ПІБ лікаря, що склав/провів лікування.

2, 3. У модулі диспансеризація були зроблені доопрацювання: виправлена помилка з пошуком пацієнта на диспансеризації, додано кольори під кожен тип диспансеризації, додано посилання на базу знань, де розповідається, як працює даний модуль.
Раніше пошук пацієнта відбувався тільки у нижньому регістрі. Після виправлення можна шукати пацієнта у будь-якому регістрі. Також була виправлена помилка з смскою для пацієнта на диспансеризації. Раніше, якщо була проставлена галочка про надсилання смс пацієнту про диспансеризацію, прибрати цю галочку не було можливості. Її можна було зняти, але вона знову з’являлась. І навпаки – якщо її не було, а треба було проставити, то галочка після установки злітала. Тепер цю помилку виправили, можна у будь-який момент змінити статус чек-боксу, у якому вказується чи треба надсилати смс пацієнту.

Окрім цього було додано кольори під кожен тип диспансеризації. Тепер кожен тип диспансеризації підкреслюється відповідним для цього типу кольором (колір виставляється у меню Довідники – Типи Диспансеризації).

У закладці Диспансеризація біля кожного запису є 3 кнопки – видалення, редагування, довідка. При натисканні на Довідка відбувається переадресація на сайт бази знань, де розповідається про інструмент Диспансеризація.

4. Внутрішні переміщення по складу. Після чисельних звернень була реалізована можливість робити внутрішні переміщення з одного складу підрозділу на інший. Раніше користувачі створювали прибуткову накладну, матеріали потрапляли на основний склад. Потім, якщо потрібно було перенести матеріали з Основного складу на склад лікаря чи кабінета, потрібно було створити видаткову накладну з основного складу, а потім прибуткову на склад лікаря чи кабінета. Тепер потрібно обрати, з якого складу потрібно зробити переміщення і на який склад його треба зробити. При цьому створюється видаткова накладна для складу, з якого робиться переміщення і прибуткова накладна для склада, на який робиться переміщення. Також є можливість створювати склади з прив’язкою для конкретного лікаря. Після створення такого складу можна буде робити переміщення на склад лікаря.

5. Інтеграція з Бікардія – нова розробка, що дозволяє лікарю первинки створювати огляд пацієнта через планшет з програмним забезпеченням Бікардія, після чого результати цього огляду є доступними у Здоров’ї нації. Для роботи з цим функціоналом потрібно перейти у меню Пацієнти, обрати потрібного пацієнта, обрати тип картки Лабораторно-інструментальні дослідження і натиснути на піктограму Бікардія. Після натискання відкриється вікно з дослідженнями/оглядами, що були зроблені. Переглянути Дослідження/Звіт можна, натиснувши на посилання. Користувач буде перенаправлений на зовнішній ресурс, де йому потрібно буде вказати свій логін та пароль від Бікардія (ці дані є у лікаря, оскільки він працює з цим ресурсом через планшет). Увівши логін і пароль користувач потрапляє у власний кабінет, де бачить потрібне дослідження і звіт по ньому. Цей звіт можна роздрукувати або зберегти у форматі пдф. Також даний звіт можна прикріпити до картки пацієнта через файловий менеджер у Здоров’ї нації.

Дякуємо за увагу. Приємного користування.