Нова версія NHealth 4.22.005 — серпень 2020


<< зміни у версії 4.22.001

зміни у версії 4.22.009>>

Шановні користувачі програми!

Вийшла нова версія програми 4.22.005 (реліз за серпень 2020 року). До неї увійшли наступні доопрацювання:
1. Групи пацієнтів у розкладі лікаря.
2. Скасування списання ліків за процедурами не скасовувало нарахування витрат на матеріали за ними.
3. Правка друку шаблону медогляду.
А тепер детальніше про доопрацювання:
1.Для створення групи пацієнтів маємо перейти у Довідники – Картки пацієнтів – Групи пацієнтів. Натискаємо на Додати новий запис, створюємо нову групу. Для застосування групи пацієнтів у меню Пацієнти потрібно відкрити картку пацієнта і в ній у закладці Інше обрати потрібну групу. Після цього зберігаємо картку. При записі пацієнта буде підтягуватись його група. В меню Пацієнти під номером картки також відображається назва групи пацієнта на кольоровому тлі. У розкладі лікаря (меню Мій розклад при вході під обліковим записом лікаря) та в меню Мої пацієнти у стовпчику Номер картки тепер також відображається група пацієнта на кольоровому тлі. За словами лікарів це додає зручності у роботі з програмою, оскільки дозволяє лікарю наперед бачити, якщо до нього має прийти пацієнт з якимись особливими потребами.

2.У попередній версії була виявлена помилка, що у разі, коли у процедурі Прайс-листа були зазначені витратні матеріали, а потім ця процедура була виконана пацієнту та було зроблено напів-автоматичне списання у модулі Склад, тоді, якщо це списання було скасовано (видалена видаткова накладна по цьому списанню) – при побудові звіту по зарплатні лікаря витрати на матеріали задвоювались. У новій версії цю помилку усунули, тепер звіт по з/п будується правильно.

3. Були враховані зауваження користувачів по шаблону медогляду, а саме: у разі, коли в шаблоні медогляду під певний пункт прописані декілька варіантів, з яких потрібно обрати (випадайка, чек-бокс(тичка), радіо-баттон(перемикач)), то у шаблон медогляду підтягувався не тільки обраний варіант, але й ті, які не були обрані, а обраний додатково виділявся(галочкою чи іншою відміткою). У новій версії в друковану форму виводиться тільки той варіант, що був обраний. Це зменшує розмір друкованої форми шаблону медогляду, робить її більш зручною для читання.

Дякую за увагу. Приємного користування.