Нова версія NHealth 4.33.014 — грудень 2021


<< зміни у версії 4.33.011

зміни у версії 4.33.018>>

Шановні користувачі програми!

Вийшла нова версія програми 4-33-014 за грудень 2021р. До неї увійшли наступні доопрацювання:
1. Оновлена інтеграція з гугл-календарем (друк розкладу прийомів клініки на день);
2. Перетягування процедур у прайс-листі клініки;
3. Виправлення повного плану лікування;
4. Виправлення проведення процедур з нульовою вартістю;
Детальніше про доопрацювання.
1. Була оновлена інтеграція з гугл-календарем. Для роботи з даним функціоналом потрібно виконати наступні дії:
— переходимо у Довідники- Клініка – Адміністратор системи – Системні налаштування;
— натискаємо на календар;
— переходимо у профіль гугл, проходимо авторизацію і надаємо доступ додатку до акаунту гугл (надання доступу до завершення перевірки сервісом гугл надається через попередження про те, що даний крок не є безпечним);
— копіюємо код (токен) для роботи інтеграції, для цього натискаємо на кнопку, що розташована з правого боку від коду;
— повертаємось у додаток і вставляємо скопійований код у поле (пункт 2 форми) і натискаємо Підтвердити;
— Обираємо календар для синхронізації (у обраний календар будуть додаватись події з органайзеру завдань). Також обираємо потрібний часовий пояс і натискаємо Застосувати.
На цьому налаштування інтеграції завершено. Після цього переходимо у Органайзер завдань, біля кожного запису на прийом з’явились квадратики сірого кольору. Сірий колір повідомляє, що дані записи не синхронізовані із календарем гуглу. Для синхронізації заходимо в запис на прийом і натискаємо Зберегти. Після збереження запису на прийом колір квадратику зміниться на зелений, що повідомляє про те, що запис синхронізований із календарем. Всі нові записи на прийом будуть синхронізуватись автоматично.
Тепер можемо перейти у обраний для синхронізації календар. У цьому календарі бачимо всі синхронізовані записи на прийом на поточний день. У разі необхідності можна перейти на будь-який день у календарі. Для друку розкладу з календаря натискаємо кнопку налаштувань (коліщатко) і обираємо меню Print.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Виправили помилку, що не дозволяла перетягувати процедури (змінювати їх розташування) у прайс-листі клініки. Тепер процедури можна перетягнути. Після перетягування не забуваємо натискати кнопку Оновити довідники, якщо вона змінила колір.

 

3. У попередніх версіях спостерігалась проблема з друком повного плану лікування, якщо у налаштуваннях друку документації було обрано формат DOCX. У новій версії працює друк повного плану лікування у форматах DOCX, ODT.

 

 

4. У попередній версії не було можливості провести процедуру з нульовою вартістю у модулі Каса, при створенні рахунку з’являлось повідомлення про помилку. Дана ситуація спостерігалась як при проведенні рахунку через КР, так і без проведення через КР. У новій версії виправили дану помилку, рахунки з процедурами з нульовою вартістю проводяться успішно.
Дякуємо за увагу.