Нова версія NHealth 4.33.018 — січень 2022


<< зміни у версії 4.33.014

зміни у версії 4.33.021>>

Шановні користувачі програми!

Вийшла нова версія програми 4-33-018 за січень 2022р. До неї увійшли наступні доопрацювання:
1. Додано групування фотопротоколів лікування за датою їх додавання у файловому менеджері;
2. Додана можливість працювати з валютними процедурами;
3. Виправлення помилок;
Детальніше про доопрацювання.
1. Було додано групування фотопротоколів та іншої медичної документації за датою додавання у файловий менеджер. Раніше все фотопротоколи/медична документація додавались в один загальний контейнер. Тепер при додаванні фотопротоколу у файловий менеджер під цей фотопротокол створюється окремий контейнер з датою додавання файлу. Якщо файлів декілька – контейнер розширюється. Окрім цього, можна додавати теги, протоколи лікування, номер зуба до кожного фотопротоколу, відповідно, обравши потрібний тег, протокол лікування чи номер зуба можна отримати ті файли, які відповідають заданим критеріям пошуку.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Була додана можливість працювати з валютними процедурами. Для роботи з валютними процедурами (доллар США або євро) переходимо у Довідники Прайс-Лист послуг. У нижній частині вікна бачимо відповідні поля для введення курсу доллара чи євро. Вказуємо потрібний курс (з точністю до 2 знаків) і натискаємо Зберегти курс. Курс валют збережено.
Тепер потрібно увійти в існуючу процедуру або створити нову і вказати, що ця процедура є валютною. Для цього у вікні створення/редагування процедури вказуємо, що процедура є валютною, поставивши відповідну відмітку доллари США чи євро. Вказуємо ціну у валюті, наприклад 10 долларів США. Також, якщо потрібно, заповнюємо Витрати на послугу у тій валюті, в якій прописана вартість процедури. Після збереження процедури і оновлення довідників ціна процедури перерахується з урахуванням поточного курсу доллара чи євро. Таким чином, кожного ранку можна вказувати актуальний курс валют і вартість валютних процедур буде перераховуватись відповідно до поточного курсу валют.
Також у рамках цього доопрацювання було виведено в інтерфейс поле для підняття цін прайс-листа послуг на фіксований відсоток. Для цього у меню Прайс-лист послуг заповнюємо поле «Збільшити вартість всіх процедур на (%)» і вартість всіх процедур буде підвищена на вказаний відсоток.
УВАГА! Для клінік, що користуються апаратними касовими реєстраторами не рекомендується використання функціоналу валютних процедур.
УВАГА! Якщо процедура редагується зі звичайної у валютну і в ній були прописані витрати на послугу, потрібно перепрописати витрати на послугу у долларах США чи євро.

 

 

 

 

3. Були виправлені наступні помилки:
— виправлення помилки з неправильною спеціальністю після створення нової процедури. У курсі лікування (замість спеціальності, що вказана у процедурі в прайс-листі послуг підтягувалась інша спеціальність);

 

 

— У Модуль керівника-Бюджет у нижній частині вікна знов виводиться підсумок за обраний проміжок часу.

Дякуємо за увагу!