Нова версія NHealth 4.33.021 — травень 2022


<< зміни у версії 4.33.018

зміни у версії 4.33.025>>

Шановні користувачі програми!

1. У розділі Каса було зроблене доопрацювання, що дозволяє перенесення коштів з одного підрозділу в інший. Дане доопрацювання може стати в нагоді користувачам тих клінік, що мають у своїй структурі декілька підрозділів (філіалів). Наприклад, пацієнт звернувся до підрозділу Поліклініка, у якому йому надали необхідну медичну допомогу. Було проведено лікування на певну суму, але пацієнт розрахувався не повністю. Потім, пацієнт прийшов до іншого підрозділу клініки – Діагностика і там вирішив розрахуватись повністю або частково по боргу, що у нього утворився. При внесенні коштів по створеному у підрозділі Поліклініка рахунку, гроші автоматично падають у підрозділ Поліклініка, оскільки рахунок був створений саме там. У зв’язку з цим виникала плутанина, оскільки фактично кошти по погашенню боргу були внесені у підрозділ Діагностика, а впали вони на баланс підрозділу Поліклініка. Відтепер у програмі є можливість перенести ці кошти у підрозділ, куди вони фактично були внесені. Для цього переходимо у меню Каса – Каса, знаходимо там цю проплату (для цього користувач, що працює з касою має бачити всі підрозділи – налаштовується у Адміністратор системи) і з випадаючого меню обираємо потрібний нам підрозділ – у даному випадку Діагностика. Як результат, кошти залишаються прив’язаними до рахунку, що був створений у підрозділі Поліклініка, але гроші, що внесені для погашення боргу потрапили у підрозділ Діагностика, куди фактично вони були внесені.

2. Також була виправлена помилка зі збереженням налаштувань авнонумерації. Для внесення змін у налаштування автонумерації натискаємо на коліщатко у правому верньому куті програми, переходимо у меню Склад вікна налаштувань і налаштовуємо автонумерацію для прибуткових і видаткових накладних. Після налаштування натискаємо Зберегти. Після збереження налаштувань, накладні у модулі склад будуть автоматично нумеруватись.

3. У попередній версії через внесення змін у розділ Прайс-лист (введення валютних процедур) відбувся збій, що унеможливив редагування прайс-листа клініки. У новій версії дану помилку виправили, прайс-лист доступний до редагування.

4. Для УЗ досліджень було зроблено доопрацювання, що повернуло працездатність даного модуля. Для роботи з УЗД потрібно перейти у меню Пацієнти, обрати пацієнта і з правого боку у панелі, що з’явилась потрібно обрати меню УЗ-дослідження. У вікні, що з’явилося обираємо шаблон УЗД (з випадаючого меню), обираємо зображення, які мають бути підтягнуті у висновок і зберігаємо/друкуємо шаблон УЗД.

Дякуємо за увагу!