Для лікарів стане недоступним взаємодія типу «Коронавірус COVID 19»


Національна служба здоров’я (далі – НСЗУ) доводить до відома наступне.

Орієнтовно з 13 червня 2022 року для лікарів стане недоступною для обліку взаємодія типу «Коронавірус COVID 19». Таким чином надалі проміжні етапи лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), для чого застосовувався даний тип взаємодії, обліковувати в ЕСОЗ не потрібно.

Додатково інформуємо, що з 13 червня 2022 стане технічно неможливим створення Медичних висновків про тимчасову непрацездатність (МВТН) на підставі взаємодії типу «Коронавірус COVID 19». Разом із тим, створення МВТН категорії «Обсервація та/або самоізоляція SARS-CoV2» дозволяється із використанням інших типів взаємодії («Взаємодія в закладі охорони здоров’я», «Виписка пацієнта, який вибув зі стаціонару», «Візит за місцем постійного перебування пацієнта», «Консультація пацієнта засобами зв’язку»).

Також нагадуємо, що для обліку завершеного пролікованого випадку з лікування COVID-19 в межах пакету послуг “Стаціонарна медична допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2” необхідно використовувати взаємодію з типом «Виписка пацієнта, який вибув зі стаціонару».

Стабільність та надійне партнерство є пріоритетом роботи Національної служби здоров’я, особливо під час війни. НСЗУ реалізовує Програму медичних гарантій в інтересах пацієнтів — щоб кожна людина мала доступ до належного лікування, а медзаклади своєчасно отримували оплату за свою роботу.

Дякуємо за співпрацю!

Вірте в Збройні Сили України та державні інституції!

Україна переможе!