Модуль укладання договорів та зобов’язання


Наша МІС пройшла тестування «Модулю укладання договорів та зобов’язання»
Раніше було багато договорів, окремі по кожній програмі. Відтепер буде один договір, в який аптеки будуть включати ті програми, за якими хочуть працювати. Після укладання договору, можна відключати або підключати програми у підрозділи аптек, тих програм, що входять у єдиний реімбурсаційний договір
Наприклад: якщо, аптека підписує єдиний договір і включає туди програми: «Доступні ліки», «Цукровий діабет», «Нецукровий діабет». Але у неї є 3 підрозділи: Підрозділ1, Підрозділ2, Підрозділ3.
То після укладання договору, аптека з інтерфейсу МІС вказує, які з цих 3 програм будуть працювати у кожному з підрозділів. Наприклад, у Підрозділ1 всі 3 програми, у Підрозділ2 – «Доступні ліки», Підрозділ3 – «Нецукровий» і «Цукровий діабети».
Потім, якщо аптека хоче додати у Підрозділ2 «Цукровий діабет», який спочатку не був підключений у цьому підрозділі — вони у інтерфейсі підключають цю програму у Підрозділ2, а у Підрозділ1 хочуть відключити «Нецукровий діабет» — відключають. При цьому договір не треба переукладати як раніше, достатньо зробити 2 кліки мишкою.
А якщо захочуть працювати за програмою «Розлади психіки і поведінки та Епілепсія», то їм треба переукладати договір, бо ця програма не була вказана у єдиному реімбурсаційному договорі при укладанні договору.