Основні переваги


Для пацієнтів:
Лише лікар може призначити необхідний препарат, оцінивши стан здоровʼя пацієнта та провівши необхідні дослідження. Отож, пацієнти не будуть витрачати кошти та час на лікарські засоби, які їм не потрібні, купуючи антибіотики на основі рекомендацій знайомих чи рекламних роликів.
Механізм електронного рецепта передбачає призначення саме активної речовини, без прив’язки до бренду лікарського засобу. Пацієнт буде приймати рішення про покупку самостійно на свій розсуд та відповідно до власного бюджету.
Впровадження електронного рецепта в перспективі забезпечить уникнення вироблення антибіотикорезистентності.

Для лікарів:
Функціонал е-рецепта спростить виписку рецептурних препаратів – більше не потрібно заповнювати паперові бланки, а функціонал буде простий, зручний та уже знайомий для багатьох.
Лікар отримає можливість побачити історію призначень лікарських засобів, що зменшить ризик виникнення лікарських помилок, неточностей і т.д.
Завдяки е-рецепту лікар може відстежувати чи слідує пацієнт призначеному лікуванню.

Для аптек:
Е-рецепт спростить процес відпуску рецептурних препаратів в аптеках. Аптекам більше не потрібно формувати спеціальні звітності та роками зберігати паперові рецепти. Відтепер це автоматизовано системою.
За допомогою функціоналу електронного рецепта аптеки зможуть додатково працювати за державною програмою реімбурсації “Доступні ліки”.
Завдяки співпраці з медичними інформаційними системами, аптечні заклади отримають сучасний та ефективний інструмент обліку та автоматизації процесів у закладі, а також використовувати інші технічні можливості МІС.