Основні зміни в ЕМЗ та ЕН для неідентифікованих пацієнтів


З основних змін:
1. Додався новий доступ до даних, а саме: для перегляду медичних даних змерджених персон потрібно отримати доступ через меню Доступ до медичних даних — Отримати доступ до ЕМЗ неідентифікованих та/або ідентифікованих осіб, які були приєднані до основного запису про пацієнта. Після отримання доступу медичні дані неідентифікованого пацієнта можна буде переглянути через картку пацієнта, до якого приєднаний запис.

 

2. Також було додано період лікування у взаємодію. Якщо лікування пацієнта тривало 10 днів, то можна створити епізод за дату звернення пацієнта, після чого додати взаємодію, де замість дати взаємодії можна вказати період лікування.

 

3. Ще одна зміна стосується спеціалізованої медичної допомоги. В Пакеті Взаємодії класу «AMB» дозволяється використання в параметрі «action_references» виключно сервісів категорії «Консультація» («counselling»). Це означає, що відтепер лікарі спеціалісти при наданні амбулаторної допомоги у меню Дії/Послуги вказують, наприклад, консультація стоматолога-хірурга, а потім у рамках цієї ж взаємодії додають процедуру (терапевтичну/хірургічну) через Додати процедуру чи діагностичну процедуру через Додати діагностичний звіт.