Перехід на відпуск рецептурних лікарських засобів за електронним рецептом


У 2022 році запланований поетапний перехід на відпуск рецептурних лікарських засобів з аптек за електронним рецептом. А це означає, що необхідно бути зареєстрованим в електронній системі охорони здоров’я усім працівникам, які будуть залучені до призначення та відпуску ліків за е-рецептами.

Це важлива частина реформи — оскільки саме з використанням інструментів ЕСОЗ можна забезпечити безпечне та якісне надання медичної допомоги та відстежувати дані про призначення та споживання антибіотиків в Україні.

Перший етап – відпуск антибактеріальних ліків за е-рецептом розпочнеться уже у квітні цього року. Усі антибіотики, які зареєстровані в Україні, відпускатимуть в аптеках лише за наявності у пацієнта електронного рецепта.

 

Ми розробили нове рішення для аптек, для переходу на відпуск рецептурних лікарських засобів за електронним рецептом.

 

Пропонуємо провести інтеграцію з вашою обліковою системою (pc-service, 1с, Бутуз, АНР, odoo, тощо) для забезпечення максимально ефективної та безшовної роботи фармацевта. Обмін даними відбувається «під капотом», тобто ми і є той самий «зовнішній модуль», через який магічним чином єРецепт передається у ЕСОЗ після відпуску. Таким чином аптечний заклад може працювати офлайн (без інтернету) Для партнерів доступна документація по API, автоматична та прозора робота з підписами КЕП, можливість роботи із захищеними носіями тощо.

 

Крім того є можливість працювати через веб-інтерфейс за найнижчою ціною на ринку, у яку входить навчання та швидка реакція технічної підтримки.

 

Запрошуємо представників фармацевтичних (аптечних) закладів долучитися до впровадження в Україні електронного рецепта на антибіотики за допомогою Аптечної МІС nHealth.

 

Приємним бонусом буде винагорода за підключення ваших друзів, за кожного ви отриммаєте виплати до 20% вартості послуги підключення, а друг отримає місяць безкоштовного користування нашою Аптечною міс nHealth