Перший день роботи електронного рецепта на антибіотики


Сьогодні відбувся реліз функціоналу виписки електронного рецепта на антибіотики. І багато з лікарів вже сьогодні змогли виписати рецепт своїм пацієнтам.

Коментар про «Електронний рецепт на антибіотики у стоматології» від Ростислава Олійника засновника Зубна Фея ImPerio: 4D та МІС nHealth.

 

А особливо ми пишаємось, що одними з перших, хто виписав своїм пацієнтам електронний рецепт на антибіотики стали стоматолог-хіруг Романенко Богдан Володимирович стоматології «Ортекс» та к.м.н., імплантолог Бусло Андрій Миколайович медичного центру «Імплаза».

Ми дуже вдячні їм за дуже швидкий фідбек та співпрацю.

Ці клініки користуються двома нашими продуктами Зубна Фея ImPerio: 4D та МІС nHealth.

Поки що виписка рецептів доступна тільки в нашій МІС, але згодом вона стане доступною у програмному забезпеченні для стоматологічних клінік Зубній Феї ImPerio: 4D.

Вони обидва погоджуються з тим, що електронний рецепт – це наступний крок до депаперезації та нова можливість для покращення роботи між пацієнтами та лікарями — пацієнтами та аптеками.

Стоматолог Романенко Богдан Володимирович під час інтерв’ю

 

— Де однією з найвагоміших переваг є використання пацієнтом потрібної кількості препарату під час лікування. – зазначає Богдан Володимирович.

— Дуже добре, що ознайомившись з системою Я за пару кліків і декілька хвилин можу виписати електронний рецепт пацієнту… Також добре ще те, що сам пацієнт бачить що саме і в якій кількості я йому призначаю. Це набагато покращує комунікацію між ним і мною. – Говорить Богдан Володимирович.

Бусло Андрій Миколайович виписує першому пацієнту

— Ми завжди виписували рецепти за діючими речовинами, а не за брендовими назвами, тому наші пацієнти особливо не помітять різниці. За винятком іншої форми на папері… Пацієнти дуже цінують той факт, що можуть самі обирати ціновий діапазон за антибіотики. – зазначав Андрій Миколайович.

Обидва лікарі також подякували нашій МІС за швидку тех. підтримку на додаткові інструкції по роботі на сайті vikisoft.kiev.ua

 

👉 Сюжет на місцевому телебаченні «Суспільні новини»:  Як жителі Полтавщині від 1 серпня можуть купити антибіотики