Підказка при виписуванні е-рецептів за програмою “Наркотичні та психотропні препарати на пільгових умовах за постановою КМУ від 17.08.1998 №1303”


В інтерфейсі нашої МІС при виписуванні е-рецептів за програмою “Наркотичні та психотропні препарати на пільгових умовах за постановою КМУ від 17.08.1998 №1303” додано дисклеймер (підказку, допоміжне повідомлення тощо), який містить наступний зміст:
«При виписуванні е-рецепта лікар має обовʼязково додатково вказати в полі “Сигнатура”: «відсоток компенсації — 50 або 100, ЕДРПОУ закладу, прізвище та ініціали лікаря». Ця пам’ятка допомагає лікарям виписувати електронні рецепти, які можуть бути погашені за програмою «за кошти місцевих бюджетів згідно з постановою 1303». Також ця памятка допоможе фармацевтам правильно обліковувати рецепти і відповідно пацієнтам – безперешкодно отримувати ліки.

Підказка для лікаря:

Під час відпуску рецепту за цією програмою фармацевт повинен перевірити, що всі вказані вище дані були заповнені у полі Спосіб застосування (сигнатура). Якщо дані не заповнені чи заповнені не повністю, такий рецепт погашати не можна, лікар має скасувати цей рецепт і виписати новий з повної інформацією у полі Спосіб застосування (сигнатура). Якщо ж всі дані вказано, можна відпустити даний рецепт.