Повідомляємо,про зміни в адміністративному модулі з реєстрації закладу, а також підмодуля договорів.


У адмінмодулі відбулась зміна: оновлення даних керівника НМП без можливості оновлення РНОКПП керівника НМП (параметр «tax_id»), дати народження керівника НМП (параметр «birth_date») та посади керівника НМП (параметр «position») — призводить до оновлення айдішки керівника закладу (для зміни таких даних треба натиснути кнопку «Очистити» біля поля «Ідентифікатор керівника закладу». Після перепідписання потрібно прийняти запрошення на пошті та оновити дозвіл для роботи у системі eHealth.
Якщо ж змінюються інші дані у розділі про керівника, наприклад, змінилось прізвище керівника закладу — айдішка керівника залишається незмінною. При цьому достатньо прийняти запрошення на пошті, дозвіл для роботи оновлювати не обов’язково.
Підмодуль договорів передбачає наступну зміну:
-для закладів первинної медичної допомоги значення конфігураційного параметру «СAPITATION_CONTRACT_MAX_PERIOD_DAY» не повиннно перевищувати 1 рік;
— для аптечних закладів значення конфігураційного параметру «СAPITATION_CONTRACT_MAX_PERIOD_DAY» не повинно перевищувати 3 роки.