Про затвердження форми погодження керівника закладу охорони здоров’я на надання медичної допомоги пацієнту науково-педагогічними працівниками


👇Ведення медичної документації належним чином!

 

1. Кафедралів реєструвати в ЕСОЗ потрібно від закладу.
2. Під час реєстрації вказуємо що це співробітник. А дату документу, на підставі якого людина «не з вулиці», беремо з положення: «Про затвердження форми погодження керівника закладу охорони здоров’я на надання медичної допомоги пацієнту науково-педагогічними працівниками!

3. Договір на вторинці, укладений через смарттендер, не злітає. НСЗУ в розшифровках побачить що це позаштатні працівники та за передані послуги не буде фінансування.
4. ЕМЗ такі користувачі можуть підписати КЕПом без ЄДРПОУ підприємства*.

*Також потрібно зазначити що такі рекомендації можна вважати актуальними станом на 2021 рік відповідно нормативної документації. Адже є ймовірність що після того як запрацює ринок КЕПів до регламенту ЕСОЗ будуть внесені певні зміни. І тоді вже валідація технічно не буде дозволяти використовувати підпис фізичної особи без прив’язки до підприємства. Тому в нашому випадку таке рішення можна вважати як можливе, але тимчасове.