Нова версія NHealth 4.11.181 — липень 2019


<<зміни у версії 4.11.179

зміни у версії 4.11.185>>

  

Шановні користувачі програми «Здоров’я нації»!

Вийшла нава версія програми, до якої увійшли наступні оновлення оновлення та допрацювання:
– інтеграція “Здоров’я нації” із гугл-календарем;
Докладніше про це.
1. Прив’язка до гугл-календаря: в новій версії була реалізована можливість переносу записів з органайзера до гугл календаря клініки.

Для цього слід зайти під обліковкою директора, перейти до “Довідники – Клініка – Адміністратор системи” і там авторизуватися за обліковки гугл, обравши після цього потрібний календар.
Здійснити це можливо, натиснувши на кнопку “Авторизації” (зубчасте коліщатко із замочком) для отримання активного посилання на наш додаток у гугл. Після цього натискаємо на кнопку з образком календаря (“31”), аби відкрити віконце авторизації.

Вибираємо наявну обліковку гугла або вводимо адресу і пароль від поштової скриньки, якщо авторизація ще не відбувалась. Даємо дозвіл доступу гугл проєкту “Зубна фея” до календарів обліковки (натиснути “Allow”). У відповідь отримуємо посилання, яке слід скопіювати і вставити до поля вводу вище — “Вставте код перевірки” — і підтверджуємо.
Отримавши підтвердження, програма перенаправляє користувача на форму, де підтягується авторизована обліковка і наявні календарі, прикріплені до неї. Вибираємо необхідний гугл календар для синхронізації із випадного списку або вводимо назву нового. В цей календар потраплятимуть усі наступні нові чи змінені й збережені знову старі записи з органайзеру. Вибираємо також необхідний часовий пояс календаря. Для наявних він підтягується автоматом. Завершуємо прив’язку, натиснувши кнопку «Застосувати». Про успішний результат свідчить напис, в якому зазначена обліковка і назва календаря. Для нових календарів назви матимуть формат “Зубна фея#ВведенаНазваНовогоКалендаря”.

Для якісної і зручнох роботи із гугл календарем переходимо до “Довідники — Клініка — Кабінети — Робочі місця”. У синхронізованій програмі, поруч із стовпцем вибору кольору кабінета, з’являється додатковий із можливістю вибору кольору подій, створюваних у гугл календарі, для візуального розрізнення за кімнатами. Вибираємо колір із наявної палітри в системі гугл для подій. Довідники синхронізуються, після чого вибраний колір використовуватиметься у налаштованому календарі.

Далі переходимо до планувальника завдань. Усі записи в ньому мають позначку стану синхронізації — кольоровий квадратик в правому верхньому кутку. Попередні записи не синхронізовані — мають позначку сірого кольору. В разі потреби їхньої синхронізації слід відкрити їх (подвійне натискання або редагування) і зберегти ще раз. Після чого позначка стане зеленою — подія синхронізована із календарем (у ньому створиться подія із відповідними даними).

Всі нові записи автоматично потрапляють із “Зубної феї” до календаря гугл, створюючи відповідні події. Зміни під час оновлення в програмі також відбиваються і в системі гугл. Видалення події у планувальнику спричиняє аналогічну дію і для пов’язаної події гугл.
Перевірити правильність роботи співпраці нашої програми Ви можете, перейшовши до відповідного облікового запису у переглядачі в интернеті чи мобільному додатку “Гугл календар”. У вибраному календарі Ви побачите усі синхронізовані події-завдання з планувальника “ЗФ”. Біля кожної події можна побачити кольоровий кружечок відповідної кімнати, при перегляді днів місяця або тижня. У режимі перегляду подій дня, останні матимуть тло відповідного кольору. Деталі події доступні для перегляду після подвійного натискання на ній. З них Ви можете дізнатися інформацію про пацієнта, лікаря, час та міце прийому, а також зазначені опис робіт і примітки. Зміни події гугл в самому календарі зворотньої дії не мають — у програмі не відображатимуться.
У разі збою синхронізації із календарем (про що свідчитиме зринаюче повідомлення під час входу або збереження/оновлення/видалення події у планувальнику завдань) слід повернутися до налуштувань — “Довіники — Клініка — Адміністратор системи”, натиснути кнопку із зубчастим коліщатком і виконати процедуру авторизації і синхронізації наново.

Дякуємо за увагу! Приємного користування! Чекаємо на Ваші відгуки.