Нова версія NHealth 4.11.185 — вересень 2019


<< зміни у версії 4.11.181

зміни у версії 4.11.187>>

  

Шановні користувачі програми Здоров’я нації!

Вийшов новий реліз програми, у який увійшли наступні виправлення та доопрацювання:
1. Було додано ще один варіант для надсилання смс пацієнтам у масовій розсилці, які були у клініці за останній тиждень.;
2. Було внесено зміни у назви меню та закладок в українській локалізації.;
3. Додати матеріали по програмі «Доступні ліки» у тріальну базу Нхелс;
4. Передплати для візитів;
5. Мультикартки.

А тепер більш детально про ці доопрацювання.

1. У масовій розсилці смс є можливість надсилати смс пацієнтам, що були у клініці за останній місяць, півроку, рік, 2 роки. Також булла додана можливість надіслати смс пацієнтам, що були у клініці за останній тиждень.

 

 

2. В українській локалізації були внесені виправлення у назви меню та закладок.

3. У тріальну базу Нхелс було додано препарати по програмі доступні ліки. Тепер всім лікарям, що виписують рецепти пацієнтам можна користуватись цією базою препаратів. Окрім того можливо додавати нові ліки у базу, що не відносяться до програми доступні ліки. Це можна зробити через меню Склад та закладку «Довідник ліків», а також можна при заповненні листка огляду пацієнта (меню «Пацієнти» і там меню «Діагнози», що з’являється після вибору пацієнта).

 

4. Була завершена розробка передплат (абонемент) для візитів. Для роботи з передплатами потрібно спочатку їх створити у довідниках. Для цього заходимо через Довідники – Картки пацієнтів – Передплата. Натискаємо додати новий запис. Після цього у вікні, що відкрилося вказуємо назву передплати, тип (річна, піврічна, квартал або місяць), кількість візитів за передплатою за один місяць, ціну передплати, а потім вказуємо, які процедури входять у цю передплату. Для цього ставимо курсор у поле «Процедури» і починаємо писати назву процедури, після кількох введених літер починається пошук за процедурами, що вказані у прайс-листі і можемо додати потрібну процедуру, для цього натискаємо «+». Після того, як усі процедури додані до передплати натискаємо ОК. Маємо створену передплату. Тепер можна продати цю передплату пацієнту. Для цього входимо у картку пацієнта у меню пацієнти. Обираємо закладку передплати, вказуємо, яку передплату купує пацієнт і лікаря, що продає цю передплату. Зазвичай, ці дії виконує адміністратор, оскільки саме він є кассиром у системі. Це особливо важливо, коли має бути надрукований чек через РКО. Натискаємо Додати, після чого побачимо віконце для друку чека через РКО (має бути увімкнена опція «Використовувати КР» у налаштуваннях (колещатко) у меню Каса). Якщо КР підключений, друкуємо чек, якщо ж друк чека не потрібен, то натискаємо «Скасування друку» і відкриється внутрішній документ Нхелсу про купівлю передплати.

Крім того хочу зауважити, що при купівлі передплати, лікарю, до якого була куплена передплата, нараховується зарплата на період дії передплати (% від вартості передплати). Побачити нарахування можна у меню Каса-Каса, а також у модулі керівника при побудові звіту про зп лікарів (див. у нараховано/видано).

 

 

Після того, як пацієнт купив передплату, нею можна користуватись. При лікуванні пацієнта, якщо йому надаються послуги, що вказані у передплаті – у випадаючому меню «Передплатні картки» у курсі лікування обираємо передплатну картку, куплену пацієнтом. У курс лікування підтягнуться всі процедури, що входять у цю передплату, зайві потрібно видалити. А ті процедури, що будуть надаватись, підуть з нульовою вартістю, оскільки на них розповсюджується передплата. Кількість візитів за передплатною карткою можна подивитись у картці пацієнта у меню Передплати. Для цього двічі натискаємо на тій передплаті, що у нього є і вище бачимо інформацію про тип передплати, наявні візити за передплатою у поточному місяці, чи доступна передплата, чи розпочата вона і чи використана. З правого боку вікна передплат можна побачити дати візитів, коли застосовувалась передплата – візити за передплатною карткою.

 

 

5. У нашій програмі з’явилась стаціонарна картка (форма 003/о). Для роботи з нею вам необхідно перейти у меню Пацієнти, обрати пацієнта, якого кладете в стаціонар і у верхній частині екрану замість амбулаторної картки обрати стаціонарну. Після цього відкриється нове вікно, у якому для заповнення форми 003/о потрібно натиснути «Додати нову картку обраного типу» (кнопка з аркушем і білим плюсом на червоному фоні). Після натискання відкриється вікно зі стаціонарною карткою обраного пацієнта. Якщо натиснути кнопку Заповнити,то буде заповнена паспортна частина форми 003/о даними, що беруться з паспортної частини картки пацієнта, а також даними про лікарню, що беруться з Інформації про заклад у меню Довідники – Клініка – Загальні відомості про клініку. Інші дані до форми 003/о вносяться у ручному режимі. У будь-який момент можна очистити внесені дані, натиснувши «Очистити». Також є опція друку – «Роздрукувати». Для збереження внесеної інформації потрібно натиснути «Додати». Після додавання стаціонарної картки і виборі цієї картки (1 натискання лівою клавішею миші) з’являється додаткова кнопка «Переглянути вибрану картку». Якщо натиснути на неї, відкриється заповнена раніше стаціонарна картка, у якій можна робити додаткові записи, після чого потрібно буде зберегти внесені дані, натиснувши «Зберегти». На сторінці стаціонарної картки пацієнта після заповнення буде відображатись наступна інформація: номер картки, дата створення, дата взяття на облік, дата зняття з обліку, діагноз при госпіталізації, код діагнозу (МКХ-10), ПІБ лікаря що ставить діагноз, ПІБ лікаря що виписує. Також звертаю увагу, що поки що у статусі розробки знаходиться картка ЕКО (ембріологія).

 

 

Дякую за увагу!