Нова версія NHealth 4.11.187 — жовтень 2019


<< зміни у версії 4.11.185

зміни у версії 4.11.191>>

  

Шановні користувачі програми Здоров’я нації!

Вийшов новий реліз програми, у який увійшли наступні виправлення та доопрацювання:
1. При створенні карток мами і тата з картки дитини не заповнювалась адреса;
2. Шаблон огляду (Друк);
3. Інтеграція з doc.ua;

А тепер більш детально про ці доопрацювання.

1. В одній з попередніх версій з’явилась можливість створювати картки батькам дитини автоматично, якщо заповнена відповідна інформація у розділі «Контактні і паспортні дані» картки пацієнта. Для створення картки потрібно натиснути на «+» — Створити картку батька чи матері з поточних даних. Проте, адреса у новостворених картках батьків дитини не заповнювалась. У новій версії програми цю проблему було зневаджено, тепер, якщо в картці дитини вказана адреса у розділі «Основне», то адреса також буде заповнена у картках мами й тата.

 

 

 

 

2. Було доопрацьовано шаблон огляду пацієнта лікарем. Для того, щоб заповнити огляд обираємо пацієнта у меню «Пацієнти» і натискаємо кнопку «Діагнози». До інформації, що зберігалась раніше: лікар, що проводив огляд; дата огляду; зріст; вага; температура тіла; ЧСС; ЧД; скарги; анамнез; рекомендації; призначені препарати (вбудована база доступних ліків); діагноз; шаблон лікування, тепер доданий шаблон огляду лікаря-педіатра. Шаблон огляду створюється у меню Довідники -> Консультативний висновок -> Медичний огляд. Окрім вже створеного шаблона огляду лікаря-педіатра можна додати будь-який інший шаблон, натиснувши «+». Заповнюємо назву і опис шаблону і за допомогою конструктора (кнопка «Додати питання до тесту») додаємо питання до шаблона огляду.

Окрім шаблона огляду була додана можливість друку шаблона огляду та рекомендацій (кнопки «Огляд» і «Рекомендації»).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Інтеграція з doc.ua – була зроблена інтеграція з ресурсом doc.ua, який дозволяє пацієнтам записуватись з інтернету у клініку, яка зареєстрована на цьому ресурсі. Як це буде працювати: клініка, яка хоче користуватись ресурсом має подати заявку на оновлення програми «Здоров’я нації» до версії 4.11.187 або вище. Після оновлення бази і проведення необхідних робіт з налаштування бази даних клініки для роботи з doc.ua клініка реєструється на ресурсі doc.ua (потрібна повна назва клініки та код ЄДРПОУ). Після реєстрації клініки всі пацієнти, що будуть шукати цю клініку чи лікарів певної спеціальності будуть бачити цю клініку або її лікарів для запису на прийом онлайн. У програмі «Здоров’я нації» після запису пацієнта буде з’являтись запис в органайзері на обрані пацієнтом дату та час з позначкою «З САЙТУ» і приміткою «З doc.ua».

 

 

 

 

 

 

Дякую за увагу!