SeoCraft


SeoCraft

SeoCraft web — design

web design  Створення сайту — гарантує прихід нових пацієнтів. Він розрахований на широку аудиторію пацієнтів, які шукають хорошу і спеціалізовану клініку. У Вас є можливість презентувати як клініку в цілому, так і своїх лікарів по спеціалізації, вказавши про їхні досягнення, і рівні кваліфікації.

   — Аналіз і обробка первинної інформації, проектування складових: логотип, структурування, макет сторінок верстка, фірмовий стиль і т.д.

 

SeoCraft Digital Marketing

digitel marketing  SeoCraft Digital Marketing — заснований на досвіді роботи з партнерами, і кінцевими клієнтами.

  Кожна клініка бажає бути найбільш затребуваною і пріоритетною за рівнем подачі професійних послуг. Стоїть питання: Яким чином необхідно про себе заявити, що б пацієнти могли побачити високий професіоналізм клініки? Як у пацієнтів виникне бажання неодноразово прийти неодмінно тільки до Вас, а не до конкурентів? Яким чином вони дізнаються про Вас?

   — Модуль он-лайн реєстрації, допоможе пацієнту вибрати спеціалізованого лікаря і записатися на прийом.

  — Консалтинг по збільшенню припливу пацієнтів в клініку за рахунок цифрової (контекстної) реклами.

 — Створення своєї власної SMS розсилки пацієнтам клініки, повідомлень (нагадувань) про візит до лікаря, поздоровлень з різними святами, інформація про різні акції.

  Контекстна реклама — просування послуг Клієнта за допомогою розміщення тематичних рекламних оголошень в пошукових системах і на інших сайтах. Підходить для тих, кому потрібен моментальний запуск рекламний кампанії і швидкий результат — продаж послуг.

  Результат SeoCraft Digital Marketing — вивід сайту на лідируючі позиції в пошуку, що призводить до зростання цільової аудиторії і збільшення попиту.

SeoCraft content

 

content marketing  SeoCraft content – націлений на розташування / утримання пацієнта. Добірка й підготовка статей.

    — Додавання унікального і цікавого матеріалу на сайті, публікація інформаційних статей і новин. Розміщення фотографій та відео.

  — Розміщення в соціальних мережах — залучати пацієнтів стало простіше, адже за допомогою соціальних мереж можна звернутися до мільйонів користувачів, і хтось із них обов'язково відгукнеться.

 

 

SeoCraft cloud

cluodSeoCraft cloud  — пропонує Вам використовувати ПЗ «Зубная Фея»,  на Android, iPad или iPhone.

   Де б ви не знаходилися, сплануйте ідеальний робочий день. Ведіть картки пацієнтів, запис на прийом, проводите переговори по телефону, кваліфіковані консультації в будь-якому місці і в зручний час. Керівник або головний лікар має можливість в свою відсутність, не залежно від місця знаходження, бачити робочу ситуацію в клініці.

    Таким чином, SeoCraft cloud  нарощує асортимент можливостей «Зубної Феї», пропонуючи різні їх варіації з підтримкою різних стандартів зв'язку та на базі різних апаратних рішень.

 

 

 

SeoCraft support

  SeoCraft support — полягає в підтримці досягнутих позицій, і поліпшенні отриманих результатів. Спостереження за Вашими результатами і показниками конкурентів, зміна ключових слів, текстів для посилань, змісту сайту, коректування майданчиків — все це обов'язково потрібно мати на увазі, щоб зберегти зайняті позиції.

 

Наші проекти

 

dmclinic.com.ua   dantist.org.ua   volhv.kiev.ua
         
dmclinic   dantist   volhv.kiev.ua
         
         
mak-mebel.com.ua   beregynia.kiev.ua   family-stomat.com.ua
         
mak-mebel   beregynia   family-stomat.com.ua
         
         
dodoktor.ru   renomedent.com.ua   kompodent-orto.com.ua
         
dodoktor.ru   renomedent.com.ua   kompodent-orto.com.ua