Друк локально збереженої форми декларації


Шановні користувачі МІС Нхелс!


Після багаточисельних запитів на друк декларації після того, як вона була укладена – був зроблений функціонал, що дозволить роздрукувати локально збережену форму декларації після укладання декларації з пацієнтом, якщо з технічних причин не було можливості роздрукувати паперову форму декларації під час укладання декларації з пацієнтом. Хочу наголосити на тому, що це рішення тільки для крайніх випадків, оскільки роздруковувати декларацію на папері треба у той момент, коли ви укладаєте декларацію з пацієнтом, бо пацієнт має поставити на цій паперовій формі декларації свій підпис, що підтверджує, що він дійсно уклав декларацію з вами. Нагадаю, паперова форма декларації друкується у двох екземплярах, обидві пацієнт має підписати і одну з них ви віддаєте йому, а інша залишається у лікарні.


Для того, щоб роздрукувати локально збережену форму декларації, ви маєте зайти у меню Декларації, а там у закладці «Зареєстровані в Єхелс» натиснути «Детально» на тій декларації, яку треба роздрукувати. Відкриються дані про декларацію з пацієнтом. У полі «Друк локально збереженої форми декларації. Обов’язково звіряйте з оригіналом декларації роздрукованої при укладенні, перевіреної і підписаної пацієнтом!» є доступною кнопка «Роздрукувати». Натиснувши на неї ви зможете роздрукувати паперову форму локально збереженої  декларації.

Увага!!! Якщо кнопка «Друк» відсутня – це означає, що ця декларація з пацієнтом була укладена через іншу МІС, тому локально збережена форма декларації відсутня.

Дякую за увагу!