Зміна термінів доступу (життя токенів) до системи Єхелс


Добрий день, шановні користувачі МІС nHealth!

У зв’язку з введенням центральним компонентом Єхелс нової системи безпеки, був змінений термін життя токенів – дозвіл на доступ до системи Єхелс. Час життя токена для доступу в систему був змінений на 1 годину, дозвіл доступу на оновлення – 14 діб.
Недійсний токен.
Якщо при вході у систему Ви бачите повідомлення, що токен є недійсним, це означає, що потрібно отримати новий токен.

Оновлення токену.
Був випущений новий функціонал, що дозволить лікарям отримувати токен доступу до системи автоматично, але потрібно буде раз на два тижні вводити пароль від Єхелсу, перейшовши за посиланням. Посилання є доступним у кабінеті лікаря у закладці «Мої дані».

1) Зі скріншоту видно, що поточний дозвіл для роботи в Єхелс дозволений до 5/10/2018 до 11:15. Також видно, що він буде оновлюватись автоматично, поки є активним Дозвіл доступу на оновлення – до 18/10/2018 17:14. Отже, це означає, що до 18 жовтня потрібно буде увійти в Єхелс, ввести логін(пошту) і пароль (мінімум 12 символів, великі і маленькі літери та цифри).
2) Для цього необхідно натиснути на синю кнопку «Оновити дозвіл для роботи у системі Єхелс». Автоматично будете переведені на сторінку Єхелс для вводу логіну і паролю, після вводу яких життя токену для можливості автоматичного оновлення поточного дозволу для роботи з Єхелс буде продовжено на 2 тижні.
Увага!!! За 2 дні до закінчення поточного дозволу для роботи з Єхелс зелений колір запису про дату життя цього дозволу зміниться на жовтий (попередження). Якщо ж протягом 2 днів не отримаєте новий токен, то він стане недійсним і змінить колір запису на червоний – «недійсний», але це не завадить вам перейти за посиланням і отримати токен.
Хочу зауважити, що оновлювати дозвіл для роботи з Єхелс можна робити у будь-який час, не обов’язково чекати до появи попередження про те, що термін життя токена скоро закінчиться.
Заміна паролю від Єхелс.

Окрім цього хочу нагадати, що необхідно змінювати пароль від Єхелсу один раз на 3 місяці(якщо цього не зробити, токени стають недійсними, незалежно від терміну їх дії). Для цього при отриманні токену для можливості автоматичного оновлення поточного дозволу для роботи з Єхелс , коли вводите логін і пароль до системи Єхелс – потрібно натиснути на «Змінити пароль» і вказати спочатку старий пароль, а потім – новий і продублювати його ще раз у полі «Підтвердження паролю».