Телемедична платформа «4patient»


Телемедична платформа «4patient»  — дозволяє мінімізувати ризики під час епідеміологічної ситуації та зняти навантаження на працівників.

 

 

Переваги!

• Зручність: ви можете надавати кваліфіковану консультацію без візиту пацієнта в клініку.
• Конфіденціальність пацієнтів.
• Доступність. Пацієнт може знаходитися під час консультації в іншій країні, на роботі чи відпочинку.
• Зручний механізм впровадження повторних консультацій після хвороби та після здачі аналізів, планових чи консультацій епідеміологічного характеру.
• Можливість швидкого створення медичного колегіуму для консультації по документації та важких питань.

 

 

Рішення яке дозволяє взяти під контроль роботу online. Воно базується на інтеграції кількох платформ та технологій. Може бути легко масштабоване від 1х1 до 10 і більше … користувачів. Має гнучке налаштування та адміністрування під ваші потреби. Дозволяє інтегрувати додатки з іншими ресурсами та сервісами.

 

 

 

Дозволяє створювати кімнати для проведення прийомів, семінарів перемовин, використовуючи аудіо, відео, текстові повідомлення. Демонструвати презентації, екрани моніторів. Проводити швидке опитування, голосування.

 

 

 

Телемедичні консультації стануть доступними для всіх: переваги, які матимуть пацієнти

МОЗ спільно з НСЗУ впроваджують зміни у сфері електронної охорони здоров’я, створюючи на рівні держави нові функціональні можливості для телемедицини. Так, надалі в межах електронної охорони здоровʼя будуть впроваджені сервіси телеконсультування, телерадіології та телеметрії – послуг, які наразі є найбільш актуальними для українців.Ця ініціатива, зокрема, є відповіддю на гостру потребу в забезпеченні доступу до медичних послуг для людей, які проживають у віддалених від медичної допомоги регіонах, та для тих, хто постраждав від війни.

Що це означатиме для пацієнтів на практиці?

Пацієнти по всій країні зможуть шукати лікарів, записуватися на прийом онлайн та отримувати консультації із застосуванням безпечного відео- та аудіозв’язку. Так, пацієнт зможе отримати чи продовжити отримувати кваліфіковану медичну допомогу навіть поза стінами медичного закладу. Завдяки впровадженню телерадіології буде забезпечено збереження діагностичних досліджень, виконаних на радіологічному обладнанні (КТ, МРТ тощо). За потреби лікарі з відповідними правами доступу зможуть переглядати ці дослідження, виконувати їх опис, створювати на їх базі спостереження та призначати лікування пацієнту.

Окрім цього, результати телеметричних даних діагностики таких як ЕКГ, виміри показників життєдіяльності людини (як от насиченість киснем крові, спірометрія тощо) будуть зберігатися в єдиному захищеному місці – центральній базі даних ЕСОЗ. При цьому результати цих досліджень не потрібно зберігати вдома чи у лікарні.

Нові функціональні можливості будуть інтегровані з уже наявними модулями ЕСОЗ та розширять можливості не лише у сфері телеконсультування, а й теледіагностики.

Нагадаємо, що впровадження телемедичних рішень в Україні відбувається за технічної підтримки проєкту USAID «Сталий розвиток національних систем охорони здоровʼя в Україні» (LHSS).