Нова версія NHealth 4.22.009 — вересень 2020


<< зміни у версії 4.22.005

зміни у версії 4.22.012>>

Шановні користувачі програми!

Вийшла нова версія програми 4.2.009 (реліз за вересень 2020 року). До неї увійшли наступні доопрацювання:
1. Суми за залишками.
2. Виділення пацієнтів на диспансеризації.
3. Зведений звіт за пацієнтом (додано аванс пацієнта).
4. Фільтр за типом операції прибуткова/видаткова.
5 Розділ вакцинація..
А тепер детальніше про доопрацювання:
1. У модулі Склад було додано: а) у меню Документи додали можливість сортування за вказаний проміжок часу за видатковими, прибутковими накладними, також є можливість одночасного відображення прибуткових і видаткових накладних (увімкнено за замовчуванням). Для сортування за типом накладних натискаємо на зелену або червону вертикальні стрілки у правому верхньому куті біля фільтру проміжка часу. Наприклад, для того щоб побачити тільки видаткові накладні натискаємо на зелену стрілку, це скине фільтр для відображення прибуткових накладних і будуть відображатись тільки видаткові накладні за обраний проміжок часу. Аналогічно для відображення тільки прибуткових накладних натискаємо на червону стрілку, вона скидає фільтр по видатковим накладним. У результаті будемо бачити тільки прибуткові накладні за обраний проміжок часу; б) У меню Залишки у правому нижньому куті додали загальну вартість всіх матеріалів, що є на всіх складах. Також можна дивитись загальну вартість залишків по конкретному складу. Обираємо підрозділ, до якого належить склад і назву складу – як результат бачимо всі залишки по цьому складу і їх загальну вартість.

2. Було додано підсвічування пацієнтів, які були на диспансеризації. Щоб побачити це переходимо у меню Пацієнти, відображаємо всіх пацієнтів або шукаємо конкретного пацієнта. Якщо кнопка Диспансеризації на білому тлі, це означає, що пацієнта не ставили на диспансеризацію, якщо на жовтому – у пацієнта була диспансеризація у минулому; на зеленому – пацієнт має активну диспансеризацію. Також, якщо натиснути на кнопку Диспансеризація, відкриється вікно для додавання Нової Диспансеризації, а також у цьому вікні є закладка Історія, у якій можна побачити всі диспансеризації пацієнта (ті, що були у минулому і наступні). Перейшовши у закладку Історія ми бачимо дати диспансеризацій, лікаря, тип, колір типу диспансеризації, примітка (опис), а також відмітку чи надсилалась(буде надіслана) смс.

3. У зведений звіт пацієнта додали відображення внесених авансів пацієнта, раніше цієї опції у звіті не було.

4. У меню Каса (Адміністратор – Каса – Каса) додали фільтри по типу операцій: прибуткові та видаткові. Тепер ви можете подивитись прибуток і видатки клініки за вказаний проміжок часу. За замовчуванням відображаються обидва типи операцій (прибуток і видатки). Якщо хочемо подивитись тільки прибуткові операції, натискаємо на кнопку з зеленою і червоною стрілками (праворуч від фільтру Готівкові/Безготівкові розрахунки). Аналогічно для перегляду видаткових операцій обираємо кнопку з червоною стрілкою з випадаючого меню.

5. У програмі з’явилась нова сутність – вакцина. Для створення вакцини переходимо у меню Склад – Довідник ліків. Натискаємо на кнопку створення нового матеріалу/ліків. Заповнюємо картку препарату і обов’язково ставимо відмітку, що це вакцина. Після заповнення картки натискаємо Підтвердити. Далі, при створенні прибуткової накладної (у меню Документи модуля Склад) вказуємо кількість, одиниці виміру, вартість однієї одиниці, серію та термін придатності вакцини. Після створення прибуткової накладної при переході у меню залишки бачимо кількість матеріалів на складі. Про те, що це вакцина можна дізнатись зі стовпчика цього меню, що називається Вакцина (якщо цей препарат є вакциною, у стовпчику буде стояти відповідна відмітка). Зверніть увагу, що це перший етап розробки вакцинального модуля у програмі Здоров’я нації. Далі буде…

Дякую за увагу. Приємного користування.