Нова версія NHealth 4.22.078 — червень 2021


<< зміни у версії 4.22.072

зміни у версії 4.22.081>>

Шановні користувачі програми!

Побачила світ нова версія програми 4.22.078 (за червень 2021 року). До неї увійшли наступні доопрацювання:
1. Опрацювання процедур без знижки у рахунку-фактурі;
2. Виправлення статичного ОЛАПу (групування процедур);
3. Розширення функціоналу мобільної версії iOS;
4. Вакцинація.
5. Видалення групи пацієнта з картки;
6. Примітки з паспортної частини.
Тепер детальніше про кожне з доопрацювань.
1. У попередній версії програми була виявлена помилка, коли при створенні рахунку-фактури не було можливості провести рахунок, якщо на жодну позицію у рахунку не була поставлена знижка. Через це доводилось робити зайвий клік мишкою, проставляти знижку на одну з процедур рахунку і тільки тоді проводити рахунок. У новій версії ця помилка виправлена, рахунок створюється навіть у тому випадку, якщо на жодну процедуру у рахунку не проставлена відмітка про знижку.

2. Було зроблено доопрацювання у статичному ОЛАПі. Раніше кожна процедура рахувалась окремо, наприклад, якщо було зроблено 20 анестезій, то ця процедура повторювалась 20 разів у звіті. Тепер підраховується кількість процедур (групує за назвою) і виводиться одним рядком або у разі групування за лікарями (встановлена мітка при побудові звіту) кількість процедур по кожному лікарю. Також було виправлено групування за лікарями – якщо при побудові звіту встановлена мітка групування за лікарями – у першому стовпчику бачимо ПІБ лікаря і по кожному лікарю детальну інформацію про надані послуги. Також наприкінці звіту є інформація по всім лікарям/наданим послугам.

3. Було додано статуси обробки помилок при вході у програму (мобыльний додаток). Тепер якщо Ви отримуєте помилку при вході у мобільний додаток – можна побачити, яка саме помилка виникла.
4. Черговий етап розробки вакцинального модуля дозволяє створювати одно-(від однієї хвороби) і багатокомпонентні вакцини (від багатьох хвороб). Для вакцин, які були створені раніше і не мають компонентів, можна через довідник ліків (Склад) прибрати відмітку про те, що цей припарат є вакциною і повернути її. Тоді ми зможемо проставити, які компоненти містить дана вакцина. Якщо компоненти вакцини були проставлені, змінити їх не можна, потрібно або видаляти препарат, або звернутись до технічної підтримки, щоб її співробітники могли через базу прибрати мітку про компонентність вакцини.
Вакцинація проводиться через курс лікування, додається процедура, що у своєму складі містить матеріал з ознакою вакцини.
Якщо перейти у розділ Пацієнти, то при переході у вакцинальну карту бачимо перелік імунізацій, що були зроблені пацієнту (зелені квадратики). Якщо вакцина багатокомпонентна – квадратиків буде декілька навпроти вакцини, якщо від однієї хвороби, то один. Є можливість прямо у цьому блоці додати запис про вакцинацію (не проводити через процедури); можна редагувати існуючі записи, наприклад, додати серію вакцини; можна видалити запис про вакцинацію.
Також у модулі звітність була доопрацьована форма по вакцинації 063/о.

5. Була додана можливість видаляти/прибирати групу пацієнта. Нагадаю, що групи пацієнта задаються у паспортній частині картки пацієнта у закладці Інше. Сам довідник груп пацієнтів знаходиться у Довідники – Картки пацієнтів – Групи пацієнтів. Створювати групи пацієнтів можна безпосередньо у довіднику, а можна у паспортній частині картки пацієнта, натиснувши на + біля випадаючого меню Групи пацієнтів. Також біля цього меню з’явилась кнопка (червони хрестик) для видалення групи пацієнтів з картки пацієнта (раніше, якщо була призначена група пацієнта, то її не можна було прибрати). Окрім цього у налаштуваннях (коліщатко) Календар – Додаткові – Відображати групи пацієнтів при записі можна вмикати відображення груп пацієнтів при здійсненні запису на прийом до лікаря. Якщо ця мітка проставлена, то після ПІБ пацієнта у формі запису буде виводитись група пацієнта. Якщо ж не проставлена дана мітка, то не буде.

6. Зроблено доопрацювання, яке дозволяє Примітки з паспортної частини картки пацієнта (закладка Основне) підтягувати у форму запису в органайзері у розділ Примітки. Щоб увімкнути дану опцію, треба увійти у налаштування (коліщатко), перейти у розділ Календар – Додатково – Заповнювати примітку з картки пацієнта та поставити цю мітку. При вимкненій мітці – Примітки з паспортної частини картки пацієнта не заповнюються у формі запису на прийом у полі Примітки.

Всім дякую за увагу.