Нова версія NHealth 4.22.084 — серпень 2021


<< зміни у версії 4.22.081

зміни у версії 4.22.087>>

Шановні користувачі програми!

Вийшла нова версія програми 4-22-084 за серпень 2021р. До неї увійшли наступні доопрацювання:
— Редагування накладних у модулі Склад;
— Винесення типів процедур у базу;
— Статичний ОЛАП (модернізація);
— Вакцинація у формах 027, 028.
Детальніше про доопрацювання.
1. Нагадаю, що в попередній версії була додана автонумерація накладних у модулі склад. У цьому випуску у прибуткових і видаткових накладних додалась можливість редагувати позиції у накладних при внесенні накладної, якщо була зроблена механічна помилка. Для редагування двічі натискаємо ЛКМ на потрібній позиції і вона відкриється для редагування, після чого можна буде внести правильну кількість або вартість препарата. Звертаю увагу, що у разі, коли накладна вже була проведена, редагувати її не можна, редагування відбувається тільки в режимі створення накладної.

2. Відповідно до отриманого запиту у базу даних ьули винесені типи процедур, які обирались при створенні процедури у прайс-листі. При необхідності можна змінити назву типу процедури, звернувшись до відділу технічної підтримки, спеціалісти якої зможуть це зробити відредагувавши значення у потрібній таблиці.

3. Було оптимізовано статичний ОЛАП. Оптимізація стосується побудови звіту у разі, коли в статистику потрапляє велика кількість даних. У попередніх версіях відбувався збій і звіт формувався некоректно. Після виконаної оптимізації запиту, що відповідає за побудову даного звіту – все працює коректно.

4. У форми 027 (виписка) та 028 (консультаційний висновок) було додано розділ 9, присвячений вакцинаціям, що зроблені пацієнту. Якщо вакцинація була проведена по всім правилам (через процедури внесена у курс лікування і там обрано серію вакцини), то у вказаних вище формах буде інформація про дату вакцинації, назву вакцини, від якої хвороби вона діє, серія/номер партії вакцини, термін придатності. Якщо ж вакцинація додавалась безпосередньо у вакцинальній картці, то інформація про серію/номер партії вакцини та термін придатності передано не буде.

Дякуємо за увагу!