Нова версія NHealth 4.22.087 — вересень 2021


<< зміни у версії 4.22.084

зміни у версії 4.33.001>>

Шановні користувачі програми!

Вийшла нова версія програми 4-2-087 за вересень 2021р. До неї увійшли наступні доопрацювання:
1. Виправлена помилка з накопичувальною знижкою;
2. Модуль роздрібної торгівлі (продаж за ціною, вищою, ніж ціна закупівлі);
3. Група пацієнтів відображається при записі в органайзері;
4. Виправлення похибки заокруглення у модулі склад;
5. Доданий блок з даними по вакцинації у 027/028 форми (Нхелс).
Детальніше про доопрацювання.
1. В одній з попередніх версій зламалась робота накопичувальної знижки. У цій версії нарешті вийшло виправлення, що дозволяє знову користуватись даним видом знижки. Нагадаю, що для того, щоб використовувати даний тип знижки, треба у меню Довідники – Картки пацієнтів – Накопичувальна система знижок створити схему, за якою нараховується знижка при досягненні певної суми. Після того, як схема створена і пацієнт пролікувався на суму, що вказана у схемі – при створенні рахунку пацієнт автоматично отримує вказану у схемі знижку.

2. Модуль роздрібної торгівлі дозволяє реалізовувати матеріали, профілактичні товари за цінами, що відрізняються від ціни закупівлі. В новій версії було прибрано помилку, коли не вдавалося списати товар під час продажу за іншою ціною (вище або нижче ціни закупівлі). Тепер при створенні видаткової накладної можна вказати іншу ціну і буде списано товар з обраної партії.

3.Вже досить давно у програмі існує така сутність, як група пацієнтів. Групи пацієнтів створюються у меню Довідники – Картки пацієнтів – Групи пацієнтів. Потім при створенні або редагуванні картки пацієнта можна додати групу пацієнта, яка відображається зліва у меню Пацієнти. В органайзері під час запису на прийом група пацієнта підтягується з правого боку від ПІБ пацієнта, а також було зроблено доопрацювання, що додає відмітку про групу пацієнта у форму запису (у записі на прийом та при наведенні на запис).

4. Раніше у модулі склад існувала проблема при роботі з різними одиницями вимірювання. Наприклад, маємо палку ковбаси вагою 500г. Палка ковбаси коштує 178 грн. У прибуткову накладну вносимо 2 палки ковбаси, адже у прибутковій накладній від постачальника було вказано, що купили 2 палки. Програма перераховує 2 палки у грами. Як результат отримуємо вартість 1г – 36 копійок. Раніше була присутня похибка – при списанні матеріалу зі складу ціна за палку виходила не 178, а 180 грн, оскільки продаж відбувався у грамах і виконувалось заокруглення. У зв’язку з цим було прийнято рішення про використання такого заокруглення ще на етапі створення прибуткової накладної, що в результаті дозволяє прибрати похибку у 4 гривні в результаті продажу 1000г ковбаси.

5. У форми 027/о і 028/о була додана інформація про вакцинацію, а саме: у пункт 9 додані дата, коли проведена вакцинація, назва вакцини (у дужках вказані компоненти вакцини), серія та термін придатності вакцини. Ця інформація друкується, коли вакцинація була проведена через курс лікування, а не заведена вручну через вакцинальну карту.

Дякуємо за увагу!