Нова версія 4.33.046 — лютий 2023


<< зміни у версії 4.33.043

зміни у версії 4.33.054>>

Шановні користувачі.

Вийшла нова версія програми за лютий 2023 р. До неї увійшли наступні доопрацювання:
— робота із зовнішньою usb-камерою на macOS.
— загальний шаблон УЗД-дослідження.
1. «Картки пацієнтів» є одним із основних модулів програми, за допомогою якого можна без затрат часу знайти необхідного пацієнта, всю історію по ньому та змінити певні дані. Саме в цьому модулі містяться документи, що автоматично заповнюються при створені картки – інформаційні згоди на лікування, анкетування пацієнта та картка пацієнта (форма 043). Їх потрібно тільки роздрукувати, всі дані будуть автоматично заповнені. Одна із преміум функцій модуля — фото пацієнта на рецепції. Підіймає рівень послуг на значно іншу висоту і дає можливість з перших кроків по клініці сконцентрувати увагу пацієнта, що їм надаються індивідуальні VIP послуги. Для цього на ресепшені підключається зовнішня камера і адміністратор зможе робити фото пацієнта, щоб додати його у картку.
В останній версії було зроблено доопрацювання для macOS, яке дозволяє підключати зовнішню камеру і робити фото через ЗФ (для цього треба виконати певні налаштування). У попередніх версіях зовнішня камера на комп‘ютерах з macOS не працювала через обмеження прав безпеки.

2. Відбувся перехід на старий шаблон УЗД-досліджень. Для його налаштування потрібно перейти у Довідники – Клініка – Дослідження – УЗД. Додаємо новий шаблон натиснувши на «+». У колонці звітності вказуємо номер колонки у звіті по зробленим УЗД, в якій буде рахуватись даний тип досліджень. В шаблоні дослідження вписуємо потрібний нам шаблон (можна просто окремими пунктами, щоб результат дописати текстом, а можна з варіантами відповіді, щоб зайві варіанти видаляти під час заповнення дослідження по конкретному пацієнту). Зберігаємо УЗД. Після переходу у меню Пацієнти тепер можна обрати УЗД у правій бічній панелі і у випадаючому меню обираємо, наприклад, УЗД нирок. Підтягується готовий текстовий шаблон, який необхідно заповнити результатами дослідження.
Якщо є необхідність, можна користуватись конструктором шаблонів УЗД. Активація конструктору робиться через програму ліцензування, для цього звертайтесь до технічної підтримки.

 

 

 

Дякую за увагу!