Нова версія 4.33.057 — липень 2023


<< зміни у версії 4.33.054

зміни у версії 4.33.061>>

Шановні користувачі.

Вийшла нова версія програми за липень 2023 р.
До неї увійшли наступні доопрацювання:
— робота термопринтера з широкою (80мм) та вузькою (58мм) стрічкою;
— виправлення відображення статуса протоколу лікування у курсі лікування;
— прибрано російську мову з інтерфейсу програми.
А тепер детальніше про доопрацювання.
1. Було зроблено доопрацювання, що дозволяє роботу з термопринтерами з різною шириною термострічки. Відтепер користувачі нашої програми зможуть використовувати термопринтери з шириною стрічки 58 та 80мм. Для коректної роботи термопринтера його для початку потрібно інсталювати (принтер має з’явитись у меню Принтери). Після інсталяції термопринтера потрібно увійти у меню Налаштування (коліщатко, правий верхній кут програми), обрати меню Каса і в лівому стовпчику налаштувань зробити налаштування термопринтера. Якщо ви використовуєте термопринтер з шириною термострічки 80мм, то пункт «Чек шириною 58мм» ви не відмічаєте. Якщо ж термострічка шириною 58мм – ставите тичку навпроти відповідного пункта меню. Зберігаєте налаштування, перезавантажуєте програму – все має працювати.
Рекомендуємо використовувати модель термопринтера Rongta RP335 (встановлюється драйвер Rongta RP80 Printer).

 

 

2. Під час розробки інтеграції з системою Єхелз для виписування рецепту з’явилась помилка відображення у Курс лікування. Після лікування, протокол лікування при перезаході у Курс лікування відображався як Не вилікуваний замість Вилікувано або Лікується. При натисканні на цей протокол статус протоколу лікування змінювався на правильний, але це додавало незручностей і вимагало додаткових дій користувача, щоб переконатись, що лікування було проведено. У новій версії цю помилку відображення виправили, статус протоколу лікування за зубом не змінюється під час перезаходу у курс лікування.

 

3. У програмі «Здоров’я нації» з налаштувань була прибрана мова окупантів – наявні мови для відображення інтерфейсу програми – українська, англійська.
Дякую за увагу!