Нова версія 4.44.008 — березень 2024


<< зміни у версії 4.44.004

зміни у версії 4.44.013>>

Шановні користувачі.

Вийшла нова версія програми 4-4-008 за березень 2024 р.
До неї увійшли наступні доопрацювання:
— Інтерпретація помилки, якщо лікар не закріплений в адміністраторі системи
— Телефон пацієнта передається з кодом країни у коробочну версію без внесення цього коду у мобільному додатку.
— Чому рахунки пацієнта у зведеному звіті перемішані за датами?
А тепер детальніше про доопрацювання.
1. Було зроблено доопрацювання, що зробить користування мобільною версією програми більш зручним. Раніше при вході у програму на мобільному пристрої у випадку, якщо лікар не був закріплений за обліковим записом, користувач отримував малоінформативну помилку і користувач не міг зрозуміти, що він робить не так. Тепер, якщо трапиться така ситуація – користувач отримає помилку про те, що лікар не закріплений. Відповідно, лікар має звернутись до керівника закладу із директорськими правами і той призначить на відповідний лікарю акаунт цього лікаря через меню Довідники – Клініка – Адміністратор системи.

2. У попередніх версіях існувала проблема із записами первинних пацієнтів з мобільного додатку – телефон пацієнта не передавався коректно. У останній версії це було виправлено, тепер у мобільному додатку лікар вносить телефон пацієнта у форматі, наприклад, 0987654321. А код країни (+38) доставиться автоматично.

3. У окремих клієнтів у зведеному звіті рахунки були перемішані за датою. Це траплялось через те, що у структурі тих клієнтів було в наявності декілька підрозділів, кожен з яких мав свою нумерацію. Відповідно, якщо пацієнт лікувався у кількох підрозділах, то рахунки у зведеному звіті були перемішані, оскільки сортування відбувалося за номером рахунку. У новій версії зробили сортування за датою, відповідно у ситуації, коли є кілька підрозділів, в кожному з яких своя нумерація і пацієнт лікувався у кожному з них – рахунки у зведеному звіті будуть йти у хронологічному порядку.

Дякую за увагу!