Нова версія 4.44.013 — квітень 2024


<< зміни у версії 4.44.008

Шановні користувачі.

Вийшла нова версія програми 4-44-013 за квітень 2024 р.

До неї увійшли наступні доопрацювання:

— Виправили хибу з відображенням асистента в інтерфейсі програми;

— Заборона видалення матеріалів з довідника ліків, якщо цей матеріал фігурує в накладних чи в нормах витрат у процедурах;

— Додали фільтр по кабінету у напівавтоматичному списанні модуля Склад.

А тепер детальніше про доопрацювання.
1. У попередніх версіях програми при вході під акаунтом лікаря та обранні асистента цей асистент не відображався коректно у багатьох місцях в інтерфейсі програми. У новій версії цю хибу виправили, тепер при обранні асистента під час входу у програму асистент коректно відображається у кабінеті лікаря, при збереження оглядів (карти зубів), у курсі лікування, при виконанні процедури.

2. Для захисту даних на модулі склад було прийнято рішення про заборону видалення матеріалів з довідника (меню Довідник ліків розділу Склад), якщо ці матеріали фігурують у накладних або нормах списання матеріалів під час виконання процедури. У разі спроби видалення матеріала з довідника, якщо він фігурує у якійсь процедурі – отримаємо помилку: «Неможливо видалити обрані ліки через те, що вони фігурують у нормах списання послуг: НАЗВА ПОСЛУГ (через кому)». Якщо ж матеріал фігурує у накладній, то отримаємо повідомлення: «Неможливо видалити обрані ліки через те, що вони фігурують у наступних документах: НАЗВА ДОКУМЕНТІВ (через кому)». Якщо ж ви все одно хочете видалити цей матеріал, вам потрібно буде знайти вказані у повідомленні послуги у Прайс-листі послуг і видалити цей матеріал з норм списання або знайти за назвою накладну, в якій фігурує даний матеріал і видалити її.

3. Зробили важливе доопрацювання по модулю Склад, а саме додали списання у розділі Списання модуля Склад по кабінетах.
Як це працює: під час авторизації на АРМ Лікаря окрім асистента, додали можливість ще обирати кабінет, в якому буде відбуватись робота з картками пацієнтів. Увага: якщо лікар веде прийом пацієнта в одному кабінеті, а потім у рентген-кабінеті роблять пацієнту рентген, то для коректного відображення/обліку використаних матеріалів треба перелогінитись і вказати при повторній авторизації рентген-кабінет. У вікні Курс лікування додали випадайку «Кабінет», яка прихована для редагування, якщо це лікарський акаунт (неактивна) і доступна для редагування, якщо директорський або адміністраторський. Після збереження в базу інформації в якому кабінеті були виконані ті чи інші процедури в управлінському списанні в модулі склад при списанні буде враховуватись відповідний фільтр матеріалів до списання по тому кабінету, де була виконана послуга.

Дякую за увагу!