Робоче місце середнього медичного персоналу за останніми техвимогами (19-та редакція техвимог). Медсестра


Медичні сестри та брати вдосконалюють навички роботи в електронній системі охорони здоров’я. Нові функціональні можливості системи для цієї категорії працівників з’явилися нещодавно – на центральному рівні було впроваджено відповідний функціонал.

Функціональний модуль для медичних братів та сестер дозволяє користувачам:

— реєструватися в ЕСОЗ та отримувати відповідні права доступу;
— знаходити зареєстрованого пацієнта в ЕСОЗ;
— переглядати медичні дані пацієнта – рекомендації лікаря, імунізації тощо;
— здійснювати пошук електронних медичних записів;
— виконувати призначення за електронним направленням;
— під час виконання призначень – реєструвати діагностичний звіт про обстеження, виконану процедуру, епізод та взаємодію щодо проведеного медичного втручання, імунізації.

Система постійно оновлюється і вдосконалюється, з’являються нові функції для користувачів. Так, приміром, на сторінці лікаря з’явилася функція «шаблони» – це значно скорочує час на внесення даних до системи. Раніше всі дані по кожному прийому потрібно було вносити вручну.

Своєю чергою, медична сестра або брат на своїй сторінці можуть прочитати рекомендації лікаря, обробляти направлення та виконувати призначення за електронним направленням, які створює лікар. Усе працює швидко та суттєво зберігає час для комунікації лікаря з пацієнтом.

Команда впровадження продовжує працювати над розширенням функціональних можливостей для того, аби медичні брати та сестри стали повноцінними учасниками ведення лікувального процесу в ЕСОЗ, а наполегливість та готовність медичних працівників розвивати цифрові навички дають можливість швидко втілювати нові можливості системи на практиці.

 

Повідомляємо, що МІС «nHealth»пройшла тестування модуля Робоче місце середнього медичного персоналу за останніми техвимогами (19та редакція техвимог).

З основного:

1. Медсестра тепер має можливість створити епізод, знайти його, оновити доступні для редагування параметри епізоду, позначити епізод помилковим, закрити епізод.


2. Медсестра має можливість створити взаємодію з типом інтервенція(інші типи взаємодій для неї заборонені). Також медсестра може позначити взаємодію як внесену помилково (обов’язково потрібно вказати обгрунтування такого позначення).
3. Поле причина звернення є обов’язковим для медсестри НМП ПМД і опційним для НМП СМД.

 

4. При створенні взаємодії медсестра має змогу передати у пакеті взаємодії: обстеження, стан/діагноз, діагностичний звіт, процедуру, вакцинацію. Звертаємо вашу увагу, що медсестра вносить в систему лише ті записи, автором яких вона є (тобто внесення інформації не з першоджерела – заборенено).
5. Користувачу з роллю медсестра дозволено зареєструвати діагноз взаємодії та стан/діагноз лише із переліку дозволених кодів, відповідно до конфігурації системи(відповідно до переліку дозволених для медсестри кодів – перелік кодів дивіться на фото (для медсестри НМП СМД – перелік кодів ICD-10-AM, для НМП ПМД – ICPC-2)).


6. Медсестрамає можливість зареєструвати взаємодію ізтипом «інтервенція» без вказання діагнозу взаємодії та без реєстрації стану/діагнозу.


7. Медсестра має можливість реєстрації даних зпервинного джерела про вакцинацію у складі пакету взаємодії в межах визначених типів епізодів про:
— факт проведення вакцинації пацієнту;
— факт непроведення вакцинації пацієнту;