COVID-19


<<Особистий кабінет лікаря в nHealth

 

 

Підтверджені інфекції COVID-19 мають різний спектр клінічного перебігу захворювання, від легкого – з відсутністю симптомів, до важкого – з симптомами важкого ураження легень і, навіть, до летальних випадків. Симптоми можуть включати лихоманку, кашель та утруднене дихання (задишку). Симптоми можуть з’являтися через 2-14 днів після інфікування, відповідно до наявних даних щодо інкубаційного періоду для інших коронавірусів, таких як вірус MERS Middle East Respiratory Syndrome (Близькосхідний дихальний синдром).

 

Мета скороченого функціоналу COVID-19 нашої MIC – надати змогу практикуючим лікарям швидко вносити дані пацієнтів на основі правил кодування діагнозів НЗСУ та оперативного отримання інформації в системі eHealth для відстеження актуального стану:

 

👉пацієнтів з медичної точки зору, а саме діагнозу та життєвого циклу
👉пацієнтів з точки зору маршруту та поточного місця перебування, а саме самоізоляція чи знаходження у стаціонарі
👉навантаження на ЗОЗ
👉навантаження на місця надання послуг
👉навантаження на лікарів
👉навантаження на апарати ШВЛ

 

Основні коди, призначені для кодування клінічних випадків, пов’язаних з підозрою/підтвердженням COVID-19:

 

— U07.1 “2019-nCoV гостра респіраторна хвороба” — використовується у якості супутнього діагнозу зі статусом “заключний” для підтверджених випадків.

— U07.1 “2019-nCoV гостра респіраторна хвороба” — використовується у якості супутнього діагнозу зі статусом “попередній” для пацієнтів з підозрою.

 

Для повного кодування цих клінічних випадків можуть знадобитись інші коди, не пов’язані з COVID-19 відповідно до ІСРС-2 та МКХ-10. При отриманні нової клінічної інформації ці вказівки НЗСУ постійно оновлюються та при потребі передаються нашою міс нашим клієнтам.